• her şeyi yerine koyabilirsiniz belki ama sağlık ve zaman bunun dışındadır. küçük saygın ali’nin sağlığını elinden alanlar cezalarını almalıdırlar.
  • bir gün bile unutmadığım rezalet. saygın bebek bütün dualarımda sen varsın. umarım iyi haberlerini alırız.
  • uğruna onlarca yazarın uçurulduğu, büyük ekşi sözlük direnişine sebep olan olay olmasına rağmen unutulmaya yüz tutmuş rezalet. o eski gerenimo yazarların yerini, aman ali riza beycileriin aldığı yeni sözlüğün kabuk değişimini, kırılma anını bize en iyi anlatan rezalet gibi rezalet!
    sahi o bebeğe noldu! hak, hukuk, adalet yerini buldu mu? her şey çok güzel oldu mu?
  • koru hastanesi rezaleti sonrasında çocuğum oldu ve şu an 5 aylık.empati yapıp kendimi o ailenin yerine koymaya çalıştığımda bile içimde sinir fırtınası kopuyor,benim başıma böyle bir olay gelse,zannımca kendimi tutamayıp konu ile alakası olanlara çok kötü şeyler yapacağıma eminim.çünkü adalet ve kalkınma bu ülkeyi terk edeli çok oldu.(bkz: ben fero) (bkz: orman kanunları)
    allah kolaylık versin o anne babaya ve saygın aliye.
  • adalet yerini bulmadı, unutmadık!
  • rezalet kelimesinin son derece hafif kaldığı vahim olaydır.

minicik bir meleğin ve aylarca onu bekleyen, ona dair güzel hayaller kuran ebeveynlerinin hayatının karartılması "rezalet"ten öte bir durumdur.

bir ailenin, böylesi perişan olmasına neden olan her kim varsa hakettiğini bulduğu günleri görmek dileğiyle...
  • normal şartlar altında ortalık yerinden oynamalıydı. ama nasıl bir sermaye varsa ortada, kimler kimlere dokunamıyorsa artık... utanç listemize eklendi sessiz sedasız.
  • unutmadım. unutturmam.
  • uzun zamandır yazmayıp uplamadığım için kendimden utanmamı sağlayan haysiyetsizliktir.

hukuki olarak konu bugünlerde acaba hangi aşamadadır diye merak ettirendir.
  • başka bebekler de aynı kaderi yaşamasın diye bir an önce sonuca ulaşması gereken rezalet.
hesabın var mı? giriş yap