1 entry daha
  • biraz önce melih gökçek'in canlı yayına katılmasıyla ilgili spam mesaj atan numara.

bilen birileri bu spam mesajlarla ilgili yapılacak olanı bildirip aydınlatırsa çok memnun olurum.

edit: yasa ticari spamları yasaklıyormuş. bu o kapsama girmiyormuş.
  • (bkz: #50809519)
  • istanbul'da olduğum halde melih gökçük sms 'i almama sebebiyet veren numara. yüzsüzlüğün daniskası.
  • ankara buyuksehir belediye baskani melih gokcek bu aksam saat 21:00'de haberturk tv'de canli yayina katilarak onemli aciklamalarda bulunacak.ızlemeniz dilegiyle

diye bir mesaj atmış bana da bu numara. ne ak partiyle ne ankarayla bir ilgim var. trabzondayim.

bu spam smsler yasaklanmamış mıydı?
  • istanbul'da yaşayan bana ve babama dahi mesaj atmış numara. bakalım anneme ve kardeşime de atmasını bekliyoruz.

şerefsiz spamcının numarası.
  • orospu çocuğunun tekine ait bit numara.
  • mevcut yasaya göre iznim olmadan tarafıma reklam içerikli mesaj gönderen numara.

nereye, nasıl başvuruyoruz?

edit: hakkında bir başlık açılmış. bu entry rehber olabilir
  • akp'nin çıkarttığı kanunu, akp'nin belediye başkanı veya ajansının ihlal ettiği gerçeğini görmemi sağlayan numaradır. işin enteresan yanı, haydi bu mesajı attın diyelim; peki kardeşim, neden ankara sınırlarında yaşamayan bireylere atarsın demezler mi adama? *
  • spam bitmez, sadece şekil değiştirir dedirten bir mesaja konu olmuş numara.

belli mi olur, biri bakar da ceza verir diye capsini koyalım;

http://i.imgur.com/qfqaehn.jpg?1
  • gönderdiği mesajı "iznim olmadan mesaj almak istemiyorum" şeklinde cevapladığım nümero. ne olur ne olmaz kayıtta bulunsun.
118 entry daha
hesabın var mı? giriş yap