• hepsi bana mı denk geldi bilmiyorum ama, çok güzel "arkadaş olarak görürler".
  • beş sene sonra affedilmeyecek kızlardır. vazgeçtim dört.
    (bkz: üç)
  • şu anda 19 yaşındalar. bunu hesaplamak için hesap makinesi kullanmış olmam da benim ayıbım.
  • 1991 doğumlu kızların hatun haline geldiğini okumak şu an kahırdan saçlarımı beyazlattı.
    doksan birli hatunlar hala bebedir, hatta daha doğmamış olan hatunlardır.

(bkz: kisinin yaslandigini anladigi an)
  • sandalyeye oturtulduklarında ayakları yere değmeyen kızlardır, hatun denemez.

yıllaar sonra gelen edit: (bkz: pencüse severler güzeli gencüse)
  • ulan yıllar ilerledikçe insanda bu "hatun" konusu kafa karıştırıyor..

şimdi 91 li hatun deyince "lan 91 li hatun mu olur en fazla 16-17 yaşındadır.." diye düşünüyor insan ilk başta, sonra bir bakıyor bunlar 21 yaşını geçmiş.. vay amk..

lan 88-89 bile küçük gelirken, yapmayın mına koyyim, matematiğimizi zorlamayın..

ayrıca ne kadar 21 yaşında olurlarsa olsunlar, 91 li hatun mu olur mına koyyim ya...
  • henüz çocuk yaşta olup ancak pedofiliklerin ilgi alanını oluşturabilecek dişil bireyler.
    sadece 10 yıl önce altları bağlı gezmekteydi bunlar...
  • msn'de büyüyüp facebook'ta olgunlaştılar.

alt kültür'e 80'ler cenerasyonundan daha az yatkınlardır, dara gelmeyi sevmezler.
  • artık devir onların devridir.
  • mezun falan oldular, son senesinde olanlar var, ikiz doğuranı var, koca arayıp da bulamamış olanı var, yüksek lisans derdinde olanı, her şeyi bırakıp dünyayı mı gezsem diyeni var.
    23 yaşın getirdiği bütün kafa karışıklıklarına haizler, liselerin dört yıla çıkması ve üniversite sınav sistemi değişiklikleri bu nesle denk gelmiştir.
hesabın var mı? giriş yap