• muhteremler drone mrone köpek vs yok mu gözünüzü seveyim suya kapılmak nedir 2019 yılındayız yapmayın yahu, ana kuzusu lan bu çocuklar birçoğu daha 20-21 yaşında cahil çocuk ne denirse onu yapıyor allah aşkına dikkat edin biraz nasıl olabilir böyle bir şey??? tepkisi verdiren durum.

mekanları cennet olsun, bunu yazmak üç saniyemi almadı söylerken çok kolay var gör bir de bu kuzuların anası babası sevdiği çocuğu şu bu ol da göreyim hadi...
  • şehit olan askerlerimizin jandarma özel asayiş komutanlığına(jöak) bağlı jandarma arama kurtarma komutanlığı(jak) personeli olduğu göz önüne alındığında bölgenin ne kadar tehlikeli olduğu gözler önüne serilmiştir. allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun.
  • mekanları cennet olsun. çok üzücü bir durum. allah ailelerine sabır versin.
  • allah rahmet eylesin.
    bu tip durumlar bizim gibi geri kalmış ülkelerde oluyor malesef.
    yahu askerin ne işi var orda,kızmadan duramıyor insan. profosyonel arama kurtarmacılar dışında askerin ne işi bir bilen anlatsın allah aşkına. ?
  • bu mübarek ayda çok üzücü bir haber.allah rahmet eylesin şehidim.
  • bu kadar ucuz olmamalı. yazık günah. hiç mi önlem alınmadı? hadi inin şuralara bakın bakalım mı denildi. of ki ne of.
  • kayalıklardan düşerek suya kapıldığı var sayılan muhabiri arayan kurtarma ekibinin, suya kapılarak şehit olması.

sorumlular ceza almalı kesinlikle.

allah rahmet eylesin.
  • okullarda eğitim sistemi bitik olduğu gibi askeriyenin eğitim sitemi de kötü... arama kurtarma timi bile böyle acemice iş yapıyorsa vay halimize.
hesabın var mı? giriş yap