• bebek'te hamburgerci
    asil guzelligi orgazmik wafflelari....
    nummyyy
  • (ab'bas)
    bebek'teki waffle'cı. ismi abbas diye yazılmıyor. ab'bas diye yazılıyor.
  • istanbul bebek'te muhteşem wafflelar yapan ünlü küçük mekan. yıllardır gecenin bir yarısı bissürü yol giderek ulaştığım ama beni buna daha birkez bile pişman etmemiş lezzet yuvası. ayrıca abbas burgerleri de gayet güzeldir wafflelar kadar ünlü olmasa bile
  • cilek, kivi, muz ve beyaz cikolatadan olu$an waffle kari$imi kacirilmamasi gereken guzellikte olan bebek wafflecisi.*
  • hamburgeri pek de umrumda olmayan, okuldan sonra sık sık gidip waffle yediğim mekan. değişilmez.
  • ankaralı olan şahsımın geçen haftaya kadar hakiki bir waffle yemediği gerçeğiyle yüzleşmesini sağlayan güzel mekan. ankaradan kendilerine talep olduğu konusunda da haklılar. ben bizzat talebimi yüzyüze ilettim. şöyle bahçeli veya tunalıda bir şubesi fena kaçmaz hani.
  • mukemmel lezzet.. ılk waffle kaynagım.. super waffle..
  • gözümün önünde bir iddaa uğruna 8 tane waffle yiyen ve kusan öküzün gittiği mekan
  • bir gittiğimizde abim selam vermeyi unuttuğu için ceza olarak iki kat kestane koyan ve abime geçici olarak mide fesadı geçirten güzel yer.
  • "artık karın kaslarım çok çirkin, tiskiniyorum" demeye son. hollywood starlarının egzersiz uzmanlarının tercihi ab bas karın olayına noktayı koyuyor.

gary hellowell (personal trainer:webster): "webster'in alt karın bölgesinde ciddi sorunları vardı, "7 cüceler forever" filminin çekim zamanı çok yaklaşmıştı. neyseki ab bas geldi iki çiğnedi alt karnı, owww vaauuv, incredible..."
hesabın var mı? giriş yap