• resmen insan hakları ihlalidir. yetenek sizsiniz türkiye, esra ceyhan, evlilik programları, behzat uygur derken apo birkaç güne kalmaz kapıyı yumruklamaya başlar "devletime yardım etmeye hazırım! açın!" diye.
  • bi'de playstation bağlasın tamamdır amk. ya nasıl iş bu arkadaş? bok atıp durduğumuz yabancılar bile teröristlerini bulduğu yerde öldürüyor, kim vurduya getiriyor, "ya öldürmeyecektik de, olan oldu, haydi geçmiş ola" diyor; biz yıllardır ailelerin içini yakan, katleden bir insana "radyosu vardı, kesmedi, tv alalım dedik" mantığıyla hareket ediyoruz.
  • mustafa balbay'ın tecritte olduğu bir ülkede gerçekleşmiştir.

hangisi daha fazla acı çekmeye layık???
  • saka maka 14 sene sonra tv izleyecek olmasi bi yana rihanna beyonce hadise ve hatta yilbasinda victoria's secret meleklerini de ilk defa gorecek olmasi extra heyecanlanmistir ipneyi.hayal gucu kurumustur simdi bi omurluk malzeme cikar eli cok calisir artik. bi deri bi kemik kalacak zaar.

edit: ooooo televizyonu olan pkk li piclerin zoruna gitmis gg lemisler. aliniyo olum bas kopeginize aglamayin ahaha
  • hazır bağlamışken 3d smart tv filan bağlasınlar bari de,ailesi ziyarete geldiğinde taksınlar gözlükleri.açsınlar national geographic'i.dağları, mağaraları 3 boyutlu izleyip;eski günleri ansınlar.sarılıp ağlasınlar hüzünlenip.

ana haber bültenleri de hemen servis etsin görüntüleri."imralıda duygu dolu anlar" filan.normalleştirme çalışmalarına en büyük katkı işte...
  • herhalde kafası iyice bulansın, müzakerelerde falan fazla mantıklı konuşamasın diye yapılıyor bu. çünkü yayınlanan bir fotoğrafta hücresi silme kitap doluydu. o kadar kitap okuyan biri ile eğer gerçekten çok vizyonsuz veya zeka olarak sorunlu biri değilse ben müzakere etmek istemem. demek ki öcalanın zihnini uyuşturmak istiyor devlet. fox, kanald falan izlerse bir iki hafta zaten pamuk gibi olur. özellikle gündüz-öğlen kuşağı deli manyak. bugün ne giysem, su gibi. of. savaş ideoloji falan umurunuzda olmaz.
  • ultra slim olsun ki oda fazla daralmasın dediğim tavizdir. yoksa gösteriler molotoflar falan uğraş dur.

şaka bir yana keşke paçayı bir tek bunla kurtarabilsek.
  • koyundan hallice halkimizin "helâl olsun başbakan'ımıza, gordun mu bak ben çıkarmaz dediydim bu adamı dışarı" seklinde şakşaklarla karsilayacagi rezaletlerin sadece baslangici.

herifler resmen psikolojik olarak hazirliyor halki.
    en kotu senaryo beklentisine sokuyorlar once - ki gecen gun meyve sebze pazarinda "apo bu gidisle yakında meclise de girer" yorumlarini duydum.
    sonra da "eheh alt tarafi bi tv koyduk canim" deyip icimize su serpiyorlar.

yemin ederim şu adamlari 10 senedir secen halkı, bi de melih gokcek'i 20 kusur senedir baskan yapan halkı domaltsalar yeridir.
    tobe tobe ya...
  • zamanında "bunu idam edemeyen sizsiniz" telkinleri ile saga-sola tükürük saçan şahsın, bizzat kendi emri ile gerçekleşmiş garip, trajikomik, düşündürücü sıvama işlemi.
  • harika bir atılım. yanına karı da göndersinler, tam olsun.
hesabın var mı? giriş yap