şükela:  tümü | bugün
 • şekerbank yöneticisi, izoder ile yaptığı çalışmalarla örnek projeler gerçekleştirmektedirler. döviz yatırımının, yatırım olmadığının da farkındadır.
 • şekerbank'ta bireysel bankacılık; "abdurrahman özciğer'den önce ve sonra" diye ikiye ayrılır. bu bankada 2005 ve öncesi yıllarda yerlerde sürünen bireysel bankacılığı diriltmiş ve sektöründe olması gereken yerlere gelmesinde lokomotif olmuştur.

  oldukça heyecanlıdır ve en olmayacak şeyler için bile fikirler üretmeye çalışan bir yapısı vardır. süreçler konusunda uzmandır. inovasyon delisidir. sektöründe üst üste ödüller almış "ekokredi" projesi, kendisine aittir ve bankanın hâlâ ekmek yediği bir proje olarak devam etmektedir.

  bankada; diğer üst düzey yöneticilere ulaşmak kale duvarını geçmek gibiyken, kendisine ulaşmak bir telefon kadar kolaydır. direkt ulaşılabilen bir yöneticidir. şubelerden ve birimlerindeki personelden gelen her türlü sorunu hemen çözmek için elinden geleni yapmaya çalışır. sorumlu olduğu personeli, doğum günlerinde ünvan ayırdetmeden bizzat telefonla arayarak kutlayan ve istekleri olup olmadığını soran bir yöneticidir. dolayısı 600 kişilik ekibin tamamının gönlünü fethetmiş bir "insandır".

  bir defasında, şubemize geldiğinde, bana ismimle hitap edince çok mutlu olmuştum.

  şimdi ise, o güzel insan ve güzel ekibi, güzel atlara binip gittiler...

  biz ise... boşverin...
 • "bilgi ve tecrübe değer yaratır." motosuyla eğitime başlayan, tecrübe hikayelerini ve liderlik konusundaki bilgilerini paylaşan, oynadığımız oyun ile takım olmayı deneyimlememizi sağlayan etkileyici insan.
  gelecek vizyonuma ulaşmam için değerlerime uygun sektör ve firmayı hedeflememe ve kariyerimi planlamama yardımcı olan kariyer koçu..
 • kendisiyle abank'ta iken kısa süre çalışma şansımız oldu ama üstad zarif sakin kişiliği ile her zaman klas bir insandı. gücüne oranla birtakım devrimci işler yapılmıştı o dönemde abankta ve en azından uygulamasında abdurrahman üstad vardı.