• fakirlikten olabilir. ülke batıyor zira.
  • serum takılı kolunun fotoğrafını çekip instaya atanları üzen gelişme.
  • bana serum iyi geliyor diye gidenler yüzündendir
  • eskiden modaydı ve âdetti, her gelene serum ve iğne yapılırdı. vazgeçildiği iyi oldu, boşa milli servet.
    şimdi sadece gerekli görülene yapılıyor.
  • arkadaş memlekette herkes doktor olmuş. yahu sana neyin iyi geldiğini bırak da bir zahmet doktor bilsin kardeşim.
  • serum taktıranların acil servisi meşgul etmesi, bana seron tak diyenlerden dolayı gerçek acil hastalara ayrılan boş yatak sayısının azalması ve insanların bencilliğinden dolayı bunu umursamamasından kaynaklı durum
  • ülkenin insanın bu tarz durumları abartarak su niyetine bile istemesinden kaynaklıdır.(bkz: arap bol bulduğu yapı götüne sürermiş)
  • serum takmanın bir tedavi yöntemi olmamasının anlaşılmasının sonucudur.
    olum ishal oluyorum, acile git serum taktır diyorlar. kabız oluyorum, acile git serum taktır diyorlar. karnım ağrıyor, gene serum. olum size serumu götünüzden falan mı veriyorlar lan?
  • acile gidip:

ne vercen bana

diyenleri üzen gelişme : usta az ilaçlı serum çeek diye mi sesleniniyorlar sedyeye yatınca bilinmez..

hangi örgüte nensupsunuz siz amk. hı.
  • tuzlu ya da şekerli su size iyi geliyorsa evde yapın için kardeşim, ne diye acil servisleri işgal ediyorsunuz? ordaki doktorun amacı aciliyeti sonlandırıp sirkülasyonu sağlamak. sen orada halsizlik şikayetiyle izotonik alırken gerçekten acil bi hasta geldiğinde yatıracak yatak bulamıyoruz..
hesabın var mı? giriş yap