• salt medya mıdır, merak ettiğim mevzu. exxen'e bakıyorum bir sürü yapım, bunlar bedavaya çalışmıyorlar. tv'ler can çekişirken, reklam pastası daralırken tv'lerden kazanılan para kadar, belki daha da fazlası gider olmalı. bir sürü çalışanı, yalakası, yancısı bilmem nesi var. servet düşmanı değilim, tam tersi servet düşmanı düşmanıyım, özel mülkiyete inanırım; bir sürü gider kalemine karşılık reklam, prodüksiyon gibi birkaç gelir kalemi ile bu büyük çarkı döndürüyorsa, gelirleri maliye tarafından düzenli bir şekilde denetleniyor ve vergisini ödüyorsa helal olsun.
  • türk halkını survivor ile uyutmaktır.
  • düşük zekalılar
  • bir insan bu kadar kısa sürede züğürt bi tele-vole muhabiriyken bu kadar zengin olamaz. mutlaka vardır bi dümenler.
  • piyasa adamini bulmuş. kaynak bu işte.
  • (bkz: avam)
  • çalışkanlığı ve zekasıdır. yaptığı işlerin bize hitap etmiyor olması adamı ahlaksız yapmaz. adam gayet bileğinin hakkıyla, tırnağıyla kazıyarak ve cesaretiyle bugünlere gelmiş. devletten hibe, ihale de alıp zenginleşmemiş. ürününü ortaya koymuş, alıcısını bulmuş ve satmış. ayrıca bilmeyenler için, adamın gelirinin büyük kısmı türkiye'den değil, yurtdışındaki (abd, meksik, yunanistan, macaristan vs) yatırımlarından / programlarından geliyor. kazancını eleştirmek bana çekememezlik ve maalesef eziklik gibi geliyor.
  • iste malesef türkiyenin özeti bu basliktir. adam hayvanlar gibi calismis emek vermis yatirimlar yapip riskler almis, birisi gelip zevzek zevzek "nereden geliyor bu degirmenin suyu yaaaaav" yazabiliyor.
  • abi adam muhabirlikten bu kadar zengin olamaz kesim var ya bi dumen. dunyayi da 4 aile yonetiyor bence kesin illuminati.

bitmedi amk geyiginiz. bu herifin ağzı laf yapiyor bir kere. insan iliskilerini cok iyi yonetiyor. kendisine daha acun firarda zamanindan bir suru dost edinmis. dogru zamanda dogru formati getirdi ulkeye. ayrica su anda esas gelir de yurtdisi yapimlarindan. doviz olarak kazandigini dusunurseniz maas odemesi vs zor degil he? ayrica iddia ediyorum en cok reklami izlenen, kanal degistirilmeyen program da survivordir.

var misin yok musun, survivor, o ses turkiye vs. bu programlar yillarca rayting rekorlari da kirdi.

ama yok kesin ip var.
hesabın var mı? giriş yap