şükela:  tümü | bugün
  • bir toros klasiği denilebilir. kimsenin ölmemesi büyük bir şans.

video

kaynak
  • bir çomarın sebep olduğu, diğer çomarın ise katalizör görevi gördüğü kaza.
    toroslu çomar sürekli çizgi varken şerit değiştiriyor, sola geçip neredeyse duruyor, üstelik arkadan ambulans gelmesine rağmen yapıyor, sola dönüş yasağı olan yerden dönmeye çalışıyor. her türlü boku yiyor, kangoolu çomar ise doblo olamamanın verdiği eziklik ile "ben de terör estirebiliyorum bakın" diyerek olayları hızlandırıyor. olan ambulansa ve qashqai sürücülerine oldu tabi. yazık.
  • şuradan görülebilecek sürücü:
    https://twitter.com/…rme/status/1048923422024196096

sol şeritten u dönüşü yapmaya kalkarken, son sürat gelen bir ambulans tarafından biçiliyor ama malesef kurtuluyor.

edit: ambulans, itfaiye, polis vb. araçların sol şeritte takip mesafesi zorunluluğu yoktur.
  • kangoo da ayni oranda kusurludur. hatta bu iki malin ehliyetlerini ellerinden alip, trafikten omur boyu men edilmelidir.

dileyelim de ambulansta acil bir hasta olmasin. yoksa hayatini bile kaybetmis olabilir, sirf iki tane trafik kurallarindan bihaber kara cahil yuzunden.
  • surucu sigir da onlerinde bir hadise oldugunu gorecek kadar da zamanlari olan ambulansa ne demeli?
    nasil becerdi o mesafede duramayip dalmayi 3 kere seyrettim anlamadim.
    sirenleri de acik degil sanirsam oyle
    dehset acele bir durumu da yok trafikte normal seyrediyor.
    herkes trafikte hicbir aksilik olmayacak modunda seyrederse aksilikler boyle
    zincirleme kazaya yol
    acar. reno kusurlu ama ambulans da az okuz degil. olan aradaki
    masum cipliye olmus.
  • ambulansın takip mesafesini korumamasından dolayı olan kazadır.
  • biri aynaya bakmaz, oburu onun kicindan takip eder, oteki ters seritten terse girmeye kalkar...

ulke ozeti gibi vidyo...
  • sağlık hizmetini ters yönde kullanan bir sürücünün yer aldığı kaza.
  • arkadan vuran suçlu..

öyle değil miydi yoksa?

edit büdüt eki: bakın kardeşim, şu kamera görüntüsü olmasa tramer torosa sıfır hata yazar. emin olun. bir ülke de herşey mi dandik işler ben bilmiyorum.
  • toroslu gerzeğin yine şaşırtmadı videodur.
    amına kodumun bu toroslu sığırları her seferinde kendilerini köy yolunda sanan gerzeklerdir. torostan korkacaksın.
    yan aynaya bakmak yok,
    dikiz aynasına bakmak yok,
    sinyal vermek yok,
    akan trafiğin ortasında kafasına göre yavaşlıyor,
    gözünün içine giresice 20 tane duba çakılı dönülmez yolda dönmeye kalkıyor.
    ama maalesef ambulans bu gerzeği trafikten eksiltmeyi başaramıyor.
    ya ambulansın içinde burada ambulansa suç bulan yazarımsıların bir yakını olsaydı?