• tesadufen amerikan markasi oldugunu ogrendigim marka; bunun kapusonlu polarini almistik pazardan, etiketi kesikti, gormedigimiz bir yerde (ben hala goremedim) muhtemelen hatasi olacak, ufak tefek pamuklasmalar disinda 10 seneden beri giymekteyimdir. demek ki adamlar yapmis haci abi !
  • boyner tarafından yeniden türkiye'ye getirilerek beni mutlu eden markadır
  • bunlar batıyor. bir çok ülkede bir çok mağazasını kapatıyor. sonra bir konsorsiyum satın alıyor. kapanan bazı mağazalar geri açılıyor falan. sanırım tr için lisansını direkt boynere falan sattılar. aeropostale.com'dan zimbabve için bile alılveriş yaparken türkiye ve bir çok avrupa ülkesi için seçenek yok.
  • yakında türkiye'de fiba holding bünyesinde bir kaç şube açacak, 17-25 yaş aralığına hitap eden giyim firması.
  • paca boyu almamalarinin nedeni mezuralarinin olmamasiymis. sanirim calisanlari bastan pantolon dikmek istediler ama genel mudur mezura vermeyerek engel oldu
  • kuzey amerikanin iddiali spor giyim markasi , gecen terkos cikmazinda gordum dumur oldum orijinal fiyat etiketlrei bile ustundeydi
  • 90lı yılların sonundan ıtıbaren turkıyede fason uretılen, ve bu tür ürünleri semt pazarlarında bulabildiğiniz marka. misal benım 2 adet uzun kollu üstüm var, ikisini de çanakkale'nin meşhur cum-pa'sından aldım. sene 98 falan toplasan bugunun parasıyla 10-15 tl dir.
  • bu aralar favori tişört markam.
  • aşırı rahat ve ucuz kıyafetleri olan markadır
  • dün armada avm'deki şubesinden 10 tl'ye gayet güzel kesimli, kumaş pantolon aldığım mağaza. etiketi görünce bir an şok yaşadım. zira 10 tl'ye salı pazarından değil pantolon ancak pijama altı alınır.
hesabın var mı? giriş yap