• bir dinci zırvası.
  • bakın bir dinci zırvası olmayabilir ama bu adamlar böyle bir şey de zırvalayabilirler. zırvalayabilirler değil mi? bu adamlar böyle ahahaha.
  • ve tabi ki beklenen link, hadi bu sefer benden olsun;

http://www.habervaktim.com/…azaryazdir.php?id=20988
  • şu anda, ağaca denen insana edilen zulme ömür boyu katlanmak isteyen milyonlarca insan olduğu düşünüldüğünde enteresan bir cümle. 5 yıldızlı bir otelde gerçekleşmekte sonuçta bu zulüm ve otelin parasının nereden geldiği falan filan belli de değil. ha ekleyelim, bu zulüm kesinlikle solcu öldürdüğü için gerçekleşiyor.
  • en son askerlikten muaf tutarak zulmetmişler katile. eminim çok zoruna gitmiştir askerlik görevini yapıp vatan borcunu ödeyememek. hüngür hüngür ağlıyordur şimdi.
  • (bkz: göd oldu) *
  • vizontele'deki bir konuşmayı anımsatmıştır;

fikri ve nazmi başkan arasındaki muhabbet aynen şöyle;

fikri :sayın başkan bu acı sözlerin beni rencide ediyor.
    nazmi doğan :merak etme fikri , yalnız sen değil benim tanıdığım hiçbir öküz lafla rencide olmaz.

merak etmeyin, yalnız ağca'ya değil, bu memlekette solcu öldüren hiçbir kişiye zulmedilmez.
  • "dinci"den ya da fetocu eskisinden duymadım ama yanlış cümle. zulmedilen biri varsa o da mesihlik iddiasındaki bu adamın haberlerini her ana haber bülteninde izlemek zorunda kalan halktır. soru yanlış.
  • tüyler ürpetici bir yazıdan tüyler ürpetici bir cümle. solcular hapis yatmazmış bak sen hele, haluk kırcı'nın 7 idam cezasından bahsediyor ama niyeyse gerçekten idam edilenlerden hiç bahsetmemiş. türkiye'nin bir kopyası sanki ne kadar ezen varsa hepsi mağdur, hepsi ezik, hepsinin elinden ekmeğini almışlar. 30 yıl hapisinin de ne kadarı türkiye'de ne kadarı cinayetten ne kadarı papa suikastinden hiç bahsedilmemiş tabi.
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap