• müzik programı olduğu için hiçbir videoyu açmaması normal olan program.
  • eğlenelim öğrenelim:

aimp3'te shuffle takılırken "hmm bu şarkıdan sonra şu şarkı çalsa ne güzel olur aslında" diyosun ya, işte onun için beyin gücüyle "evet şimdi kuantumla bilgisayara o şarkıyı seçtireceğim" demene gerek yok. oynatma listesindeki bi şarkıya mouse'un tekerleğiyle tıklayınca onu sıradaki parça ilan ediyor aimp3.

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
  • guncelleme sureci kaymak gibi olan program. "guncelleme var abi, kurayim mi?" dedikten sonra sular seller gibi indirir, onceki kurulumunun yedegini alir, programi kapatir, guncellemeyi kurar, programi yeniden actiktan sonra en son yurutulmekte olan media kaldigi yerden devam eder. mis gibi.
  • winamp'tan ne artısı var bu yarrak kafasının diye kurduğum program. winamp'ta iki ayrı listem vardı metal ve others diye. birinden diğerine geçmek uzun sürüyordu. aimp3'te ana pencerede liste duruyor birine tıklıyorsun hemen geçiyor. winamp'taki j'nin karşılığı olarak da quick search var. listeden şarkıyı tutup sadece klasöre değil anasının amına bile sürükleyebiliyorsun. az önce buraya sürükledim, chrome'a, cart diye çalmaya başladı şarkı. bunla ve listeler arası geçişle kazandı beni.

seninle yolculuğumuz burada biter winamp
    senelerin emektarısın harap ve bitap
    kaldırdılar seni, indirilemez olacaksın
    sikimde bile olmaz unutulacaksın
  • şöyle bir arayüz ile çok hoşuma giden program.
  • kendisiyle ilk tanışmamızda anladım ilk görüşte aşkın ne olduğunu. özellikleriyle, rahatlığıyla bana eski sevdiceğim winamp'ı unutturmuştu. ama yine gerçek tüm acımasızlığıyla aramıza girdi... tanıdığım gibi değilmiş, beni tavlamak için farklı göstermiş kendini... ayrılmak istemiyorum her şeye rağmen, içimde ne olduğunu bilmediğim bir umut var hala *...

olm bi sonraki şarkıya geçmiyo lan bu listede! ayarlarda öyle bi seçenek de var, geç diyorum, yok geçmiyo! ben değiştirene kadar toplam 107 saatlik listede aynı şarkıyı çalıyo! kahpe kader ördün ağlarını!

edit: goktrgelirdertbiter 20 saniyede bilgisayar kullanmayı bilmediğimi yüzüme vurarak çözdü sorunumu. sorunumuzu...
  • şu an beta 1 build 815'te olan, aimp2'nun devamı mükemmel program. an itibariyle beta olduğundan bazı bugları olsa da yine de gideri var.

download için:
    http://www.aimp.ru/index.php?do=download
  • winamp katili. winamp artık yok diye ortalığı boş bulup saçmalama eğilimini göstermez umarım. aynen bu sadeliğe devam etsin yoksa sonu winamp'tan bile kötü olur.
  • sonunda android'e de gelmiş, çok da iyi de güzel de olmuş. onca kullandığım müzik oynatıcısı arasında en iyisi diyebilirim. stabilitesi, az yer kaplaması ve ekolayzırı gerçekten enfes.

beta aşamasında olmasına rağmen kesinlikle denenmeli, yağ gibi akıyor namussuz;

https://play.google.com/…s?id=com.aimp.player&hl=tr
  • müzik çalardaki volume yazısının üzerine tıklarsanız sesi tamamen kısan uygulama.
hesabın var mı? giriş yap