• yurdumuzdan hoşumuza gitmesi gereken manzaralar.
  • eğer pişman oldukları ya da gerçekten protesto etmek için bu eylemleri yaptıklarını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

burada tek amaç var o da "bakın ben size oy verdim, zararımı karşılayın ki yine oy
    vereyim" demek. mart seçimlerinde yine oy verecekler. çünkü güç onlara bir şekilde göstermelik de olsa yardım edecek, ağızlarına bir parmak bal çalacaktır.
  • vakti zamanında bir meslektaşına anasını da alıp gitmesi tavsiye edilirken, 'bu gömünik anarşiklere müstahak, vur başbakanım vur' diyip keyfe gelmiş olduğundan adım gibi emin olduğum bir çomarın havlaması.
  • svihs mvihs diyoruz ama bir sonraki seçim(ler)de de sonuç değişmeyecek yine atacakları oy belli bunların...

hatta seçimlerde ben de katkıda bulunacam bundan gayrı, yok öyle kurtulmak... ver hortumu
  • böyle münferit olaylardan akp'nin yine gidici olduğu saçmalığını uydurmayın ha, bir sonraki seçimde akp yine aynı miktarda oy alacaktır.
  • kes lan fedoncu çiftçi!

tarlanı da al git!

dipnot: olum çok eğlenceliymiş lan.
  • “yok aslında tam bu değil” diye cevaplanması gereken sorudur.

önümüzde yaklaşık 4,5 yıl var o da en az. senin hacizli traktörün ve tarlan elinden gittiğinde, aile düzenin bozulduğunda, cebinde paran olmadığı zaman sosyal çevren seni tek tek terkettiğinde, bankalara ve devlete olan borçlarını artık çalışsanda ödeyemeyeceğini anladığında karşılığı bulmuş olacaksın.

rahat ol, zamanın var daha..
  • acıyanı siksinler, önemseyeni siksinler.

çok net.

ben bir şekilde aileme bakarım, bu ibişler düşünsün.

180 lira elektrik faturası geldi diye akpyi satan çomar düşünsün.

sikimde olur mu?

apolitiğim artık. oy da vermiyorum sandık da korumuyorum deli mi sikti amk?

bundan sonra bu çomarların yanış videolarından bir compilation yapıp viskimi yudumlayarak ve nihohahahaha kahkahaları eşliğinde izlicem.

koyarım siyasetine politikasına.

ne komünizm ne kapitalizm, yaşasın erotizm! hadi bakalım!

veeeeer mehteri veeeer
  • bir adet 480 kalorilik fettuccine alfredo soylemi.

devler liginde dunya 5'ten buyuktur deyip dis mihraklara kafa tutmak kolay mi ulan?
    yerli ve milli olan vatan millet sakarya sevdalisi her vatandas sanli rabiamizin pesinden akapemizin gururu sayin cumhur reisini desteklemek zorunda.

zor zamanlar guclu insanlari yaratir sevgili kardeslerim. teror orgutleri vatanimizda cirit atarken boyle nifak tohumlari ekmek yerine bu vatan millet sakarya dusmani hainlere karsi ilkeli bi yaklasim sergilememiz gerek. burasi catladikapi ulkesi degil. burası anadolu, burasi yigidin harman oldugu yer, burada saka yok burada her sey gercek.

tanim: sevgili yerli ve milli suserleri isyan eden ciftciyi cimer bimer zimer artik allah ne verdiyse sikayet etmeye davet ettigim hede. (bkz: koyun dediler koyduk)

ver mehteri ver mehteri ver veeeeeeer ver
  • bir de bunlar çıktı amk başımıza.

kim mi bunlar ? önce ben bilmem kaç yıldır akp'ye oy verdim diye ağlayıp sonra ilk seçimde koşa koşa gidip yeniden akp'ye oy verenler.

siz akp'ye oy atma hastalığına tutulmuşsunuz dayıcım. ağlamayın sizin derdinizin dermanı bizde değil. siz bizi biraz dinlemiş olsaydınız başka bir türkü söylüyor oluyordunuz. !!!
hesabın var mı? giriş yap