• sik sok banka.

adetimdir maaş hesabım neredeyse bütün mevduatları oraya taşırım. bu banka ile de 3 aydır çalıştığım için bütün mevduatlarımı buraya çekiyordum. ne göreyim eft yaptım saat 11:00 de. saat 16:00 oldu para ortada yok. ne arayan var ne soran var.

aradığında siktiri boktan hesabının bakiyesine bakmak için ev adresine kadar soruyorlar. ama siktiğimin eft sorgu numarasından duruma bakamıyorlar.

müşteri hizmetlerindeki andavallara sesleniyorum. 2 kelam etmeyi öğrenin, konuşamıyorsanız, konuşan yerleriniz ağrıyorsa, dinlemeyi öğrenin. mağduriyeti anlatırken tamam hesabınıza geçicek hesabınıza geçicek, tamam geçicekte daltarak 6-7 saat oldu.

vadem 12'sinde bitiyor, enpara candır.

edit:
    enpara bilgilendirme maili atmış:
    01/07/2019 tarihinde darbelimatkap34 adlı alıcıya yapmış olduğunuz para transferi işleminiz alıcı bilgileri uyumsuzluğu nedeniyle karşı banka tarafından işleme alınmadı. 17.500 tl transfer tutarı hesabınıza iade edildi.

soyadımızı büyük harfler ile yazarsak eğer banka kabul etmiyormuş. 21. yüzyılda benim dingilliğim sanırım (yok amuha).

ama bunun için beni şubeye davet eden o müşteri hizmetlerininde dinginliklerini seveyim.
  • euro hesabıma ayrı, dolar hesabıma ayrı, tl hesabıma ayrı 120 tl hesap işletim ücreti kesen banka. üstelik vadesiz hesabıma gelen tüm paralara istisnasız el koyuyorlar. hesaba bağlı bir kredi kartı da yok ha. sadece hesap kartı. belli bir tutara kadar tamam da, bunun adı soygunculuk ey akbank.
  • müşteri hizmetlerine 16 dakikada erişilen banka olmaz. hiçbir yaptıkları işe güvenmem bundan dolayı.
  • 2008’de kriz bahane edilerek son giren 2000 kişi ile birlikte gişe yetkilisi işime son veren banka. aynı yıl en yüksek kârlılıpını açıklayan bankaydı.
  • “kredi limitinizden dilediginiz tutari farkli vade secenekleri ile akbank direkt'ten, 4442525'ten ya da subelerimizden kolayca kullanabilirsiniz.” diye mesaj atıp ön onaylı krediniz var diyor ancak şubeye yönlendiriyor diğer seçenekleri.

garanti’nin e-devletten hizmet dökümünü mail atarak şubeye gitmeden halledebildiğim sistemine göre sınıfta kalıyor kendileri.
  • sinemia tarafindan dolandirilgimi ve hizmet almadan benim paramı kestiklerini bildirmem ile birlikte 3 ay onceki ödememi bana geri ödeyen banka (kalp kalp kalp)

not: sinemia kapanmış gençler ama uye alımına devam ediyo şerefsizler
  • acayip düzeyde soğuduğum banka. müşteri velinimettir sözü bu banka için geçerli değil. okuduklarıma göre müşterilerine müdanasız tavırlara girmişler. sikayetvar'da da hakkında çok şikayet var. free kartta da aksaklık çıkardığı iddia ediliyor. müşterilerine kalas dayar gibi dayadığı kredi kartı aidatları, iş bilmezliği, lakaytlığı, burnundan kıl aldırmayan kimi çalışanlarıyla neyin müdanasızlığını yapıyorlar acaba? başka banka mı yok? altın mı yok? başka yatırım aracı mı yok?

bir ev satıp parasını buraya yatırmıştık. senesi dolmadan bu bankadan başka bankaya kaçtık. trilyonlarım olsa 1 tl'sini dahi yatırmam. müşteri memnuniyetini 71 yılda öğrenememişler. kimi çalışanlarına, üstünden tonla para kazandıkları müşterilerine nasıl davranacaklarını öğretsinler. bunları düzenli olarak toplayıp, uyarsınlar. müşteriye bu kadar ilgisiz, saygısız banka görmedim.
  • atm kıtlığı ve kronik atm " rahatsızlığı" çeken banka.

ek: düzeltme.
  • 600 tl'likbir eft'ye 6.75tl alabilecek kadar gözüdönmüş çakal bir banka.

allah'tan bu bankadan maaş veren işimden ayrıldım, banka hesabını da kapattım. iş bankası, finansbank dururken bu bankaya yatırım yapan patronunda amk.
  • dün gece verdiğimiz eft talimatlarını şu saatte halen gerçekleştirmemiş olan kalitesiz. rezil etti bizi firmalara, alacaklılara. saat 12 oldu. hesapta para da görünmüyor üstelik.

ek. 4 farklı bankaya olan eftlerimiz ögleden sonra ancak yapılabildi. akbank kullanmak zorundaysanız müşterilerinizi ya da kurumsal ortaklarınıza eft için kesinlikle saat vermeyin. eft yapılan andan 24 saat sonrasında ödeme yapılacağını belirtin, bizim düştüğümüz duruma düşmeyin.
hesabın var mı? giriş yap