şükela:  tümü | bugün
  • malının kıymetini bilen, imrenilecek insandır.
  • el-göz koordinasyonu yerindedir.
  • refleksleri iyidir , zamanında bir futbol takımının altyapısına gönderilse kaleci olabilirdi.
  • benim bu. hatta 2 sene kullandığım, garantisi 9 nisanda bitecek, üzerinde kullanıma bağlı kılcal çizik bile bulunmayan sony xperia z5'imi satıyorum.

temiz ikinci el telefon alacak olanlara duyurulur.
  • uzay istasyonunda çalışan bir astronot olabilir.
  • telefonu yanındayken hiç sarhoş olmamış mı diye sorguladığım kişidir.
  • onun için "bu hayatın heycanı meycanı yok"tur
  • yarramı yesin!
  • ilginç şekilde ben oluyorum. beş aydır (bkz: xiaomi mi 6) kullanıyorum ve hiç düşürmedim. bu benim için olağanüstü bir durum. bir önceki telefonumu beş yılda 500 kere düşürmüşümdür çünkü.
  • saygı duyduğum insan. sürekli ama sürekli telefonunu düşüren hatta mümkün mertebe ıslak yerlere düşürmeyi becerebilen bi insanım. eşim dostum genelde bu konuyla ilgili acımasız espriler yaparlar. sabit telefon kullanmam gerekiyormuş mesela, ya da tekerlekli ve 50 kilo ağırlığında bi şey olmalıymış ki yerinden kaldıramadığım için düşürmezmişim de filan falan. bütün bu söylemlere kulaklarımı tıkadım ve kendime yine bir telefon aldım, yeni bir kurban mı demeliyim yoksa. bir hafta kullanmışken dehşetle bir şey farkettim. telefonu hiç düşürmemiştim, bu laneti kırmış mıydım yoksa? bunu sesli bir şekilde ifade ettim, arkadaşım sadece acı acı güldü hiçbir şey söylemedi. akşam eve gittim ve ilk işim telefonu yere düşürmek oldu. bilmiyorum çok garip bir şey beni buna itiyor ve çok çaresizim. belki bu başlığa yazarsam bir şeyler değişir. *