• demirtas icin bagiran kitledir!

rte’nin “meclis getirseydi ben onaylardim” diyerek cevapladigidir.

https://twitter.com/…tatus/1005854996339019778?s=21

16 senedir cogunluk olan akp meclise idam tasarisi getirmek icin kocaelindeni 3-5 bin kisinin idam diye bagirmasini mi beklemis diye de sorgulatmistir.

3 aylik hapis hayatini 13 sene anlatan magdur rte daha hukumluluhu dahi olmayan birini olmayan bir ceza yontemiyle cezalandirmak istiyor!
  • amına koyayım 2 senedir aynı terane. meclis getirsin ben onaylarım diyip duruyor.
    git emir ver getirsinler anayasa değişikliği teklifini işte. oruçlu oruçlu ağzımı bozdum sonunda.
  • kürtlerden ümidini iyiden iyiye kesmiş recep erdoğan ve nefret tohumları saçmaya devam ediyor.
  • her istediğini ertesi gün geciren akpnim 20 yıldır idamı geçiremesini gördüğümüz olaydır.
  • meclis senin istediğini getirdiği için demek ki sen istemedin dolaylı olarak. peki istemediğin bir şeyi neden sana rağmen getiremeyecek meclise getirmedi diyorsun. hadi meclisin getirmediğini söylüyorsun. sonuçta oy için koltuk için yapılmayan şey yok güzel ülkemde. ancak buna inanan halka ne demeli. hiç mi aklinizi ve mantığınızı kullanmıyorsunuz.
  • bir kocaeli üniversitesi mezunu olarak affedersiniz ama hepsinin anasını sikeyim. bu tipler gündüz umuttepe yerleşkesinin yakınlarında kendi tabirlerince kız avına çıkıyor sahipleri geldiğinde ise böyle köpek oluyorlar.
  • kandırılmadığı zaman af ve idam arasında kararsız kalan kitle.
  • o nasıl meclis ki; milletvekilleri erdoğan'a gazilik ünvanı verilmesi için yasa tasarısı veriyorlar ama erdoğan iki yıldır meclis getirirse ben imzalarım diyor bir vekil bile gündeme getirmiyor.
    yersen iyi.
  • kafaları vücutlarına ağır gelen kitle.
    idamı getirmesini istediğin kişiler ilk senin kafanı alır.
hesabın var mı? giriş yap