• kaybetmesi mümkün değildir.
    ayrıca geziyi örnek verenler şunu hatırlatmak isterim, reis bizlere "evde kalın" demeseydi kalkışmayı görürdünüz. şükredin adama. 10 tane polisi görünce ordan oraya kaçışıyordunuz. bir de iş başarmış gibi anlatmazlar mı, gülüyorum.

editlerin editi: bu başlık altında geziyi tekrar yaşatacağını söyleyenlerin suç işlediğini belirtmeden edemeyeceğim. "biz çıkmadık çıkmıyoruz, çıksaydık olayın boyutu değişirdi. 10 polis kovaladı siz kaçtınız" dediğim için kaos isteyen ben olmuyorum. küfür ederek suçu taçlandırmaya gerek yok. gerçi başlık başlı başına mavi dosyalık :)

edit: mesaj kutumu yeşillendirenler oluyor. asıl konudan bahsetmemişim. senelerdir "çalıyor çalıyor" dediniz, çalsaydı istanbulu kaybetmezdik. istanbulu kazanmaları da sadece uyarıydı. yoksa sadece ilde değil, ilçelerde de oy verirlerdi. bu ülkede bir solcuya tam anlamıyla yönetim devredilmemesi gerektiğini halk zaten biliyor. reisin bişey yapmasına gerek yok ki. bunu düşünebilecek kapasitede olduğunuzu düşünmüş, sadece geziden bahsetmiştim.

edit 2: biri de hem laik hem tesettürlü kardeşlerimiz iyi ki var yazmış fetoculardan bahsediyor galiba malumunuz hepsi solcu oldu ehehe
  • o işler öyle kolay değil. şu anda sindirilmiş olsalar bile bu ülkede hala namuslu askerler, polisler, savcılar var. rejim filan değişmez ama şu anki akp kadrosunun çoğu abd'ye topuklar.
  • peki diyeceğiz ve yepyeni bir sabaha uyanıp devam edeceğiz..
  • söylediklerimi umarım birgün hatırlatılmak zorunda bırakılmam lakin bunlar bu ülkede seçim kaybetmez çünkü herkes onların adamı ikişer, üçer atarlar yada diğer alternatif bombalar patlar korku hegomanyası hakim olur her yere.
  • asla tanimayacaklardir, bu ülkede adalet yoktur. seçilmiş belediye başkanlarını görevden zorla alan zihniyet genel seçimden yenilgiyle çıkmaz.
  • halkın desteğini alamamış hiç bir iktidar ayakta kalamaz. tarihsel sürece bakılırsa kalmadığı da görülmüştür. dengeler çok çabuk değişir. ne imparatorluklar yok olup gitti. korku eşiği bir kez aşılmaya görsün...
  • bence oy oranları aşağı düşecek ise bunu bilirler önceden araştırmaların sonucunda ve de buna önceden önlem alırlar.

- nisan- kasım seçimleri arası kaç şehirde tane bomba patladı???? kasım seçimlerinde ne oldu peki sonra?? %50 aldılar.
    - başkanlık fikri destek bulamayınca oynanan tiyatroyu da biliyoruz. konuşturmayın beni. sonra başkanlık referandumunda ne olduğunu da biliyoruz. %50 yi geçtiler.

yine bir düşman yaratılır, bence bu defa olacak şey suikast gibi bir tiyatro olur. yakalarsın adamın da birini ağzını gözünü morartıp işte bu adam, arkasında da feto var, amerika var dersin ve imralı'ya gönderip izole edersin insanlardan kim bilecek. ya da başka türlü bir tiyatro olur işte.bizim millet yemeye dünden razı. bu entry burada dursun. bekleyip görelim 2023 ün başını 2022 sonunu...
  • kaybedeceği seçime gireceğini mi sanıyorsunuz? şimdi belediye seçimini örnek veren arkadaşlar olabilir fakat o seçimde de kaybetmedi akp aslında. yine oyların en çoğunu aldılar türkiye genelinde.
  • "seçimler formalite" diyenlere bakmayın.. oyları özerk bir grup daha saydığı zaman en ufak bir kumpas çeviremediklerini istanbul seçimlerinde güzelce gördük.. anadolu ajansı bile ayak oyunları yapamadı, hepsi göt gibi kaldı.. bu kendi sayma işlemimizi önceki seçimlerde de uygulamamız gerekiyordu bazı şeylere geç uyandık ne yazıkki..
  • sen ne olsun istiyorsun lavuk, eşeğin aklına karpuz kabuğu getiriyorsun
hesabın var mı? giriş yap