şükela:  tümü | bugün soru sor
  • neden her görüşe saygı göstermeliyiz gibi bir algı var ki? atalım gitsin.
    zırt pırt salak başlıklar açıyorlar. saçma sapan konuşup akıllarınca propaganda yapıyorlar.
    zaten tarz olarak sadece havuz medya izleyen tipler olduğu için sözlükten atılmaları uygun olur. aynı mantıkla kendilerine bir havuzsözlük açarlar takılırlar sonra.
  • ben bu başlığı açanla aynı fikirde değilim. tamam bunlar bizde sinir stres yapıyor ama bu olursa yarın ilk iş sözlüğü engellerler yetmez sunucu firmasını engellerler. o da yetmez alan adı sağlayıcısını engellerler.
  • akp karşıtı olup ta tam olarak akp zihniyetiyle hareket eden kişi önerisi. ne farkın kaldı şimdi senin onlardan?
  • rahatsız oluyorsanız başlıklarını ve kendilerini engelleyip geçiniz dediğim kampanya.

ak parti'li değilim. ancak, hakaret içermeden herkes görüşünü paylaşabilmeli.
    sadece, bazı arkadaşlar çok çabuk
    triggerlanıyor ve en ufak kendi görüşlerini eleştiren bir entry gördüklerinde, hakkınızda işlem başlatacağız vs. diyorlar... bu tarz olayara hiç gerek yok. birbirimizi kırmadan saygılı şekilde, baba-oğul münakaşası gibi görüşlerini belirtmekten çekinmemeli insanlar.
  • ülkeyi yağmalayan zihniyeti sürgün çağrısı.
    desteklediğim oluşum.
    namerde acımak alçaklıktır.
    nasıl ki ittahat ve terakkicileri cumhuriyet istememişse, liderlerini sınır dışı etmişse bu zihniyeti destekleyen ona bağlanan kafalarda ortadan kaldırılmalıdır.
    hümanizm zırvalarını bırakın yok onlardan ne farkımız kalır vs hikaye bunlar.
    ülkenin anasını siktiler hiç bir şey yapmamış gibi dolansınlar mı. ben kabul etmiyorum.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

bu iki özellik varken kimseyi atmaya gerek yok.