• chpli sözlük yazarları da atılmalı bence bu kadar rezalet bir partiyi destekleyen yazarın açacagı başlıgın mk ben
  • bence atılmasınlar. izledikleri haber kanalları, okudukları gazeteler belli. belki burada okuyup bişeyler öğrenirler.
  • ben bu başlığı açanla aynı fikirde değilim. tamam bunlar bizde sinir stres yapıyor ama bu olursa yarın ilk iş sözlüğü engellerler yetmez sunucu firmasını engellerler. o da yetmez alan adı sağlayıcısını engellerler.
  • sağ gözüm iyi görmüyor.. kör sanki.
    hadi o neyse...
    sol kulağım da az duyuyor.. neredeyse sağır yani..

kusura bakmayın, hiç birinizi ağırlayamam.
  • bugun kendinden olmayani sahip oldugun cogunluga guvenerek bulundugun ortamdan atmayi teklif edersen, yarin birgun baska bir ortamda, platformda, mahallede, sehirde, bolgede hatta ulkede parcasi olmadigin bir cogunluk kendinden olmayani atmayi teklif edebilir. ıste o zaman gikin cikmasin!!!
  • yazar olan adamın sozlukte hatta boyle bir platformda e işi vardır?okumus bilgili modern entel adam akpli olmaz. çelişkidir
  • tam tersine aktroll yazarlar atılıp yerine akpli yazarlar gelmelidir. ülkede her 2 kişiden 1i rte'ye oy verdi ama sözlükta aktroller hariç bu oran 40'ta 1 falandır. hadi diyelim ki rte'ye oy veren herkes akpli değil -ki bence öyle bu arada- o zaman da 1/3 oran.

edit: tamam la anladık oran 1/40 değil en fazla 1/5miş. gelmesin o zaman. zaten nerde çokluk...
  • kudurmuşçasına sözlüğü hedef gösterip, en kritik anda, acil deprem yardımlarının yapıldığı, enkaz altında yaşamın kırıntılarının kaldığı nefeslerin tutulduğu anda ekşi sözlüğü kapattıran yobazların ve bo.ktrollerin sözlük yeniden açıldığında ne yüzle hâlâ gelip burda yazıyor olduklarını, ne yüzle burdaki insanlarla iletişim kurmaya çalışıp ilgi orospuluğu yaptıklarını cidden anlamıyorum. yok benim bünyem bu seviyede bi yüzsüzlüğü arsızlığı algılamıyor hata kodu gönderiyor. siz nasıl tahammül ediyosunuz bilmiyorum.
  • yazar değil de, aktroller için soruyorum, sözlükten değil de, ülkeden de atabiliyormuyuz?

kendine yazarım diyen gelsin şurda bir tartışalım da, yaşadıkları kafaları daha iyi anlamak istiyorum.
  • hayııııır.
    sayıları artsın.
    biz kimlerle yaşadığımızı bilmek istiyoruz.
    bize malzeme çıkıyor sayelerinde .
hesabın var mı? giriş yap