• sayın(!) bakanın kafa karıştırmaya yönelik ne olduğu belli olmayan açıklaması sonrası toplumun bu önergeyi desteklemesi kaçınılmazdır. malum "düğün yapılmış, dernek yapılmış, gelmişler, hediyeleri takmışlar, resmen evlenmişler; medeni kanun anlamında değil, yani halk arasında kabul şeklinde söyleyelim". yani çok da şey yapmamak lazım artık.
    ayrıca bakanın son cümlelerinde mevcut kanunun caydırıcılık yarattığı adeta yüreğime su serpti. o yüzden içimde sauna havası var. çocuk istismarı mevcut kanun sayesinde nasıl da düştü değil mi a dostlar?
  • ilk olarak bu önergeye evet oyu verenlerin varsa çocuklarını hedef alırdım ben bir sapık olsam. aşağılık bir pislik olsam. hadron meydon derdim.

sapıklara da yol göstermiş gibi olmayayım tabi. yatırım tavsiyesi değildir.
  • gündem üstü gündem yaşıyoruz her gün ülkemizde.bu önergeyi meşrulaştıranların en hafif deyimiyle,tecavüze uğramalarını diliyorum...
  • cezaevlerini dolduran gazetecilerden tecavüzcülere yer kalmadığı için verilmiş bir önergedir.
  • pizzagate olayi acaba turkiye'de de oluyo mudur diye dusunduren onerge.
  • (bkz: türkiye'de normal bir gün)

tecavüz destekçisi bir partinin yapmış olduğu rutin şeylerden biri.
  • hem sıçıp hem de sıvamak bu olsa gerek.
    demirin tuncuna, insanın piçine kalmak bu işte.
  • acilen tepki verilmesi ve geri çektirilmesi gereken önerge. gerçekte sınıyorlar insanları, hep bir deneme yanılma halindeler. yeterli tepki gelmezse bir üst seviyeye çıkıyorlar. bakan'ın savunmasını da gülerek okudum, bu açıklamayla ancak kendi tabanını ikna edebilir.
  • vallaha aklım almıyor..
  • bunların her birinin sülalesinde bu sebeple içeride olan yakını yoksa benim de adım mahmut değil.
hesabın var mı? giriş yap