şükela:  tümü | bugün
 • gerçekten de kendi menfaatleri için değil, sıkıştıkları için değil, her kesimi kapsayacak, samimi bir adet icraatı var mı acaba bakıyorum bakıyorum bulamıyorum.
  akaryakıtı sabitleyin ötv düzenlemesi getirin dediler zamanında;
  yok olmaz dediler, bu gün 6.30 olunca benzin sabitlemişler... sebep? sebep belli seçim...
  asgari ücrete zam istediler, olmaz öyle şey, devlet yönetmeyi bilmiyor dediler, 7 haziran seçim sonuçları gelince 1 kasıma asgari ücreti revize edip yetiştirdiler.
  limanları sattılar fabrika açmayı bırak, olan fabrikaları kapattılar.
  şimdi de halkın ağzına bi parmak bal çalmak için emekliye 1000 tl ikramiye çıkardılar.
  bankalara seçim yüzünden ev kredilerini indirin dediler ama seçimden önce dediler... samimi olsalar bankalar eskiden alınan kredileri de yeniden yapılandırırdı ama eski ev kredilerini yapılandırmıyorlar...
  zararına bankalara kredi verdirip, seçim sonrası açığı hazineden, hazinedeki açığı da bizden vergi olarak alacak bu hükümetin allah rızası için milletin menfaatini, yalnızca milletini düşündüğü bir icraati var mı? bilen söylesin, bi mesaj uzaktayım. ulan 300 er koyun hibe dediler, öyle şartlar sundular ki hayvancılıkla uğraşanlara, kimse o 300 koyunu alamadı. sonradan anlaşıldı ki koyunları alanlar bakanın vekilin yakınları.

  maden ülke geleceği için ekonomik güçtür deyip artvin’de olumsuz çed raporunu kendi hakimlerine değiştirttiler, sonra ihaleye çıkardılar, ihale şartnamesine bir tek “mehmet cengiz olmalı adınız” maddesini koymadılar. kimse giremedi ihaleye yine milletin amına koyacağız diyen adama madeni ve artvin’i peşkeş çektiler...

  bunun gibi belki 300 tane daha sayarım. hep sonrasında götğmüze boru şeklinde giren icraatler. allah’ını seven bana 1 tane hükümetin kazançlı olmadığı icraat söylesin, editlemezsem adiyim. bakalım kaç tane çıkacak?
 • (bkz: yol yabtı)
 • 1 tane bile olduğunu sanmıyorum. yol yabdi demiş arkadaş ama, o yollarin da 100 metre karesinin 25 bin tl’ye geldiğini okumuştum.

  köprüler yaptılar. bizi geçmediğimiz köprülere para ödemek zorunda bıraktılar.

  sağlık sigortası saçmalığı ile sağlık hizmeti almayan milyonları devlete borçlandırdılar.

  kendi yandaşlarını doyurmak dışında 1 tane bile yaptıkları birşey tok maalesef

  fethullah gülen’i zengin ettiler
  cengiz inşaatı zengin ettiler
  olmak insaati zengin ettiler
  partiden olanların aile şirketleri büyüdü
  örneğin ekonomi bakanının zeybek holdingi yüzde bilmem kaç bin kat büyüdü
  eti bile ithal edip bim ve a101’de sıfır vergi ile yüzde 50 kar ile sattılar.
  mısır ithal etmekle başlamışlardı çiftçiyi bitirmeye. saman ve sigir ithalatı yetmedi eti ithal ettiler. ithalat ile yandaş şirketler büyürken iretici üretimi bırakmak zorunda kaldi.

  yazıklar olsun
  yazsam faydası yök, sussam gonul razı değil

  tabi savunanlar olacaktır
 • bulunamayandır. allah rızası için, mesaj atıp köprüler sana girsin demeyin. köprüler hepimize girecek 60 yıl boyunca. anlaşma var. üstünden geçmeyen geçmiş gibi ödeyecek kardeş... anlaşma var anlaşma! ağzına sıçayım allah rızası için sadece halkını, yalnızca halkını düşündüğü için yaptığı, kar çıkar sağlamadığı bi tane icraatine şahit olan bir kişi mesaj atsın.

  ulan düşünüyorum akademisyenlere vurdu talih kuşu.bir anda 500 tl zam geldi, davutoğlu zamanında, onu da bi gecede aldılar görevden...
  polislere verdikleri zammı sayma, polis akpnin polisi, milletin polisi falan değil. yanında tutabilmek için yapıyor.
  var mı gerçekten aklınıza gelen bi icraat?
 • akp nin engellilere sağladığı olanaklar, verilen maaş ve bakım parası ile sokaklara bırakılan engelliler kapış kapış kapışılmıştır.

  yol yaptılar olayı artık sıktı ancak eskiden bayramlarda en az 300-400 kişi trafik kazalarında ölürdü yine her gün haberlerde 10-15 kişi trafik kazalarında öldüğü haberleri oldukça sıradan haberler olarak çıkardı karşıma şayet yol konusunda bu kadar yatırım yapılmamış olsaydı şu an araç kalabalığına bakarsak ölümlü kazalar ve sonuçları daha üzücü olabilirdi.
  edit: ekleme