• regl sancılarına birebir. onunla tanışmadan önce 28 günde bir acile gidip iğne olmak zorundaydım. onunla tanıştıktan sonra hiç bi regl ağrımdan korkmadım. iyi ki varsın aleve!
  • menstruasyon döneminde 2 tane atınca rahat ettiren mavi hap..

(bkz: adet sancıları için ilaçlar)
  • 20'lik diş çekimi sonrasındaki acı ve ağrıya iyi gelen ilaç. ne majezik ne minoset plus ne de aprol fort iyi gelmedi ama bebek pipisi kadar olan şu ilaç süper geldi derdime.
  • esram ve sibelium ile birlikte itafen yapılmış ilaçlardan. *
  • aktif madde olarak 220 mg. naproksen sodyum içerir.
  • astım hastası birinin içmesi kaş yapayım derken göz çıkarmaktan beter eden ilaç....
  • naproxen adlı maddeyi kesfetmemi saglayan, dunyanın en ise yarar hapı. aleve cold & sinus, aleve sinus & headache, aleve all day strong gibi çeşitleri satılmakta yurtdışında. cold & sinus modelinden bi tane aldıgınızda, onunuzdeki bir kac saati affallamıs olarak geciriyorsunuz. all day strong modelinden sabah 2 tane aldıgınızda tum gun daha aktif ve dinamik olma ihtimaliniz yuksek. turkiye'de satilmakta modelinden aldiginizda, nesini eksik yapiyorlar bilmiyorum ama bu etkilerden eser yok. isinize yaradiysa, usa'daki bi yakınınıza ısmarlayın getirsin, burada satılanı almayın.
  • bu ilaca ihtiyacım var amerika'daki olanına. türkiye'de içeriğini değiştiriyorlar. amerika'dan yollayana bu ilacı karşılığında bir şeyler hediye edeceğim. regl sancısı nedeniyle duramıyorum yerimde, bu ilaç da bitti elimde.
  • http://www.aleve.com/ adresinden 1 dolar indirim kuponu veren ağrıkesici. bu kuponu alıp piçliğine denesem mi acaba? muhtemelen eczacı kalfasının aklında yer edecek bir hareket yapmış olurum. ülkemizde sağlık üzerine yasaklar ne kadar da fazla düşündüren bir kampanya. bu tarz bir girişim olması durumunda - ilaç satışı değil tabi sadece genel anlamda - hemen etiğe, deontolojiye aykırı durumu doğar. oysa üretici firma çatır çatır bunu abd de uyguluyor. kim doğrusunu yapıyor acaba?
  • kendisini keşfettikten sora ilk göz ağrım apranax fortea veda etmemi sağlayan ilaç.
hesabın var mı? giriş yap