• okan buruğun sevimli oğlu.
  • büyük geçmiş olsun dileklerimi sonuna kadar sunduğum, mutluluk yüzünden hiç eksik olmasın dileklerimi sonuna kadar hakeden aslan parçası.
  • biraz once bir videosuna denk geldim. futbolla hic alakam olmamasina ragmen bu guzel kalpli cocugun karsima cikmis olmasina cok sevindim. o kadar icten ve insana dokunur bir guzelligi, gülüşü var ki umarim hayati boyunca her sey gonlunce olur. onu bu denli mutlu ettigi icin galatasaray taraftarina da tesekkur ediyim kendi adima.

karsima cikan videoyu da eklemeden gecmeyecegim. hep boyle kal ali yigit.
  • okan buruk’un tombiş vücutlu, sevimli oğlu. hep gülsün ama son dileğine pek katılamayacağım :) camia olarak 8 yıldır özlem çektiğimiz şampiyonluğa bizim daha çok ihtiyacımız var. bu sene biz olalım seneye gs olabilir.

not:jesusspor
  • lösemi'yi yenen kral, babası gibi bir şampiyon.

o sahada üçlü çektirmek hepimizin çocukluk hayaliydi, ali yiğite nasip olmuş, helal olsun.
  • güzel çocuk
  • guzel yuzlu, masum ve guler yuzlu cocuk. ali, sirf senin icin galatasaray'in sampiyon olmasini istiyorum. galatasaray sampiyon olamazsa da sakin uzulme spor sevgi, baris ve kardesliktir, kazanmak veya kaybetmek onemli degil.
  • duyduğu nefret nedeniyle galatasaray'ın en ufak başarısını dahi istemeyen bir birey olarak bu kardeşimizin her galibiyet sonrası üçlü çektirmesi ve o mutlu yüz ifadesini gördükçe mutlu oluyorum.

yaşım öyle böyle var, tuttuğum takımın her türlü başarısızlığını gördüm neredeyse. bir başarısızlık öyküsü daha çok koymaz ama senin yaşadığın sevinç ve mutluluk beni de mutlu eder. inşallah kötü günler hep geride kalır ve güler yüzünü bizden esirgemezsin.

siyah-beyaz da yakışmış tabi:) öyle diyelim.

https://twitter.com/…?t=znnlwybs9yfec-9gj_4ieg&s=19
  • aslan parçası.

galatasaraylı okan buruk'un galatasaraylı oğludur.

her maç sonumuzun neşesidir.
  • simdi beyaz tv'de denk geldim, yüzünden okunuyor nasıl sağlam ve terbiyeli bir çocuk olduğu.. babasi da efendi adam iyi yetiştirmiş helal olsun.
hesabın var mı? giriş yap