• gerizekalı gibi fazilet hanım ve kızlarını izliyo oluşumun sebebi. tarkan havası var aşırı ama bi de bi ses tonu var ki uuu beybi.
  • çok stalk'layamadım ama tatlış bi arkadaş galibağ. solaryum falan bi şekilde azcık bronzlaşmasını tavsiye ederim hatta salık veririm sonra ver elini google görseller.
  • bence yakisikli birisi. cok guzel bakiyor.
  • fazilet'in kızları dizisinde görünce marco polo rolünde hayal ettiğim yüz.
    hayallerde yaşıyor bazı cast canavarları...

edit: menajeri falan nette yazılanları takip ediyorsa diye ekleyelim. kas yapmak için semirip yüz hatlarını kaybederse yazık olur.
  • yüzü gayet hoş gözleri felan bayağı güzel olan adam
  • iyi oyuncu olabilir.duygulu sahneleri size aktarabilir.ama bir star ışığı yok.maalesef.
    fazilet hanım ve kızlarında kendini göstermeye ve adını duyurmaya başladı.gelecekteki projeleri iyi seçerse daha iyi yerlere gelir.
  • kız gibi güzel tanımını hak eden bir yüze sahip kişi. hakkındaki entri sayısının temmuz 2017 itibariyle az oluşu hayret verici olarak kayıtlara geçmelidir.
  • bu kadar keskin ve güzel yüz hatları ve bu kadar güzel saçları olan bi adamın aynı zamanda bu kadar güzel bi ses tonu olması büyük haksızlık. bu nası bi çekicilik ya tövbe tövbe.
  • benim filipinli bakicimin ben eve geldigimde bana sordugu kisi...
    handsome boy ,curly hair diye tanimladi bunu ,onun dizisini acsana demisti..
    he is so handsome dedigine gore bir cok kadin begeniyor :)))
  • menajerinin ittirmesiyle kendine özel senaryo yazılan yeteneksiz oyuncu. (bkz: #76815667)

eline atılan üç tane dikiş için haber yaptırmışlığı da var. *
hesabın var mı? giriş yap