• market raflarında görünmeye baslayan tek kelimeyle sporcu dostu mucizevi yiyecek.

diger meyveli yogurtlar gibi aman aman sekerli degil ve dört cesidi var. elmalı-tarcınlı, cilekli, kayısılı ve yaban mersinli.

favorim elma-tarcın orgazmik, sonra yaban mersinli, cilekli diye devam ediyor.

neden mucizevi? cünkü 150gr yogurt icinde tam 10gr protein var. spordan cıkıyorum, tavuk yemegi ve üstüne bu yogurttan 1 kase tatlı niyetine alıyorum. tonbalıgı ile esdeger protein miktarı var ve yanında civa bonus olarak gelmiyor ve balık gibi her gün baymıyor, kokmuyor.

fiyatı 3tl ama rakipleri yeni cıkan sek ve danone ürünleri 100gr aynı fiyata satarken, altınkılıc 150gr ile satısta.

altınkılıc'a not: bunları okuyup protein miktarını ya da boyutunu keserseniz saglam bozusuruz.
  • güzel bir ürün ama ben şekersiz olan versiyonunu bekliyorum.
    sadesini yapsınlar her gün tüketelim.
    sanırım 17 gram falan şeker var içinde. bana çok fazla
  • elmalı tarçınlısıyla gönlümü fetheden altınkılıç ürünü.

sade kefirlerinden sonra kefirli ürünlerde en büyük tutkum olmaya aday.
  • sadesini merakla beklediğim ürün. şekere gerek yok, aynı oranlarda sadesini büyük bir hevesle bekliyoruz.
  • yeni cikan vanilya bademlisine asik oldugum yogurt, durmadan yiyorum. bravo altınkılıç
  • 150ml değil de kovayla satılması gereken yoğurt. çok başarılı fakat çok ufak.
  • şekersiz meyveli olsa keşke
  • yaban mersinli olanına bayıldım.
  • probiyotik açısından son derece zengin, sindirim sistemini destekleyecek meyve parçacıklı enfes yoğurtlar. elmalı- tarçınlı favorim.
  • diyetteysen tatlı iştahımı bastıran meyveli kesirli yoğurtlarının hastasıyım...
hesabın var mı? giriş yap