• yirmilik diş çekimi öncesinde bir hafta kullandım ve bugün dişi çektirdim, bir hafta daha kullanmaya devam edeceğim.
    bende pek bir olumsuz yan etkisi olmadı, görevini başarıyla gerçekleştirmekte.
    hayatımda içtiğim en büyük ebatlara sahip ilaçtır aynı zamanda.
  • üsye icin doktorun verdigi devasa ilac. ikiye bölünce bile hala büyük, içmesi zor. daha yeni basladigim için yan etkilerini pek görmedim ama sanki midemde bir tuhaflik var.
  • ağrı kesici değildir ve kafa yapmaz. ok?
  • enfeksiyona karşı kullanılan ilaç.
    kafa yaptığını ilk kez duydum.
    şimdi merak edip de içilmez ki bira gibi..
  • kırıldığım ilaç türevi.

zamanında içmişliğim var bi defa kafa yapmadı bende.

kafalarımız uyuşmuyorsa demek. *
  • amoksisilin ihtiva eden bir antibiyotik. kullananlarda kafa yapar mı bilemem fakat doktorlarda bazen kafa yapıyor olmalı ki, bir defasında penisilin alerjisi olduğunu belirten birine gözümün önünde reçete edildiğine tanık oldum bu ilacın.
  • yazılmaması ilginç fakat kullanıldığında az su içtiğiniz bir günde çişi koyu kahverengi yapan ilaçtır. kullanan kişiye "böbrekler mi eriyo lan" korkusundan üç buçuk attırabilir.
  • bir ilgili tabip demiyor ki augmentin ve amoklavinin 1g'lık dozları aslında aynı ilaçtır
  • sanıyorum 3 gündür üst üste yattıktan hepi topu 2 saat sonra yataktan hortlama sebebim. kemiklerin ağrıdan sızım sızım sızlarken uyku uyutmayan meret.
  • antibiyotik olduğu için alınan saatlerin önemi var mı bilemediğim ilaç. sabah-akşam tok yazılmış; ama saat belirtilmemiş.

edit: arkadaşlar sağ olsun, hemen cevap vermişler, 12 saat arayla alınmasının doğru olduğunu söylüyorlar.
hesabın var mı? giriş yap