• akp'nin turkiyeye hediye ettiği akademisyen profili bu işte. düşün bu herif rektör. bu ülke 100 yıl kendine gelemez.
  • söyleceğim tek şey; anadolu üniversitesi'nin eski rektörlerinden birinin yılmaz büyükerşen olmasıdır.
  • büyükerşen hocadan nerelere... çok yazık.
  • bu videoda sorunu samimiyet ve ciddiyet vs sanan beyinsizler var.
    arkadaşlar sorun seviye.
    bu adamın bir bilim adamı olması mumkun değil, kimse beni bu adamın kıymetli akademik çalışmaları olduğuna inandıramaz.
    bulunduğu yere politik sebeplerle gelmiş biridir, allah bilir kpss'sinden ales'ine öss'sinden bilmemnesine ne dolaplar dönmüştür arkada.
    atanmasına vs gelmiyorum bile.

çok samimi bi insan vs olması sikimde değil. okumuş yazmış bir insan olmadığı açık ve net.
  • hakkında olumsuz şey yazanların sözlükte ışık hızıyla fetocu ilan edildiği kişi. ne kadar tanıdık değil mi, bir şeyi eleştiriyorsan ya fetocusun, ya elitist. başka türlü olması mümkün değil. ülkede demokrasi var, yersen.

tüm türkiye'yi bu üslubun doğal olduğuna, samimi olduğuna, sempatik olduğuna inandıranlara, türkçeyi düzgün konuşanların elitist damgası yemesine sebep olanlara....

boşlukları doldurun en süslü küfürlerinizle.
  • "herkes istanbul aksanıyla konuşmak zorunda mı, ne var bunda?" diye soranların samimiyetinden şüphe edin. onlar da içten içe gayet iyi biliyorlar ki, bu vücut dili ve konuşmayla böyle bir insanın değil rektör, asistan olması bile bir sorundur.

"kumaş" diye bir şey vardır hiç duydunuz mu? bu abide profesörlük titrini, rektörlük makamını taşıyacak kumaş var mı? elinizi vicdanınıza koyun da söyleyin. (belki çok iyi bir insan evladıdır, merhametlidir, iyi ahlaklıdır vs. bilemem ama konu bu değil.)

sonra biz eski türkiye deyince laf oluyor.
  • esas komik olan bu yayını savunmaya çalışanlar.
    rektöre kendilerini kalkan yaptılar yaa.
    samimiyetmiş.
    hadi ordan yalancılar.
    seçkin, elit olun diyen kim,
    dürüst olun yeter.
  • göte girmeden şuraya entry yazmak artık kabiliyet meselesi oldu.

köy kahvelerinde şu videoyu izlet, konuşan adam türkiye cumhuriyetinde rektörlük yapıyor de "sen bizimle kafa mı buluyon yien" diyip götleriyle gülmezlerse hiçbir şey bilmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap