• form doldurdum bireysel hizmet almak istiyorum diye.

3 gün sonra aradılar, telefonda 3 dk süren bir görüşme gerçekleştirerek niyetimi anlattım.

bir mail göndereceklerini, o maildeki ekli dosyayı doldurarak mevcutta müsait olan uzmanlarla bir program yapacaklarını ilettiler.

2 gün daha geçti, ne mail geldi ne de bi haber.

bugün aradım, gerçekten bu iş bitiriciliğin özel bir tarifi var mı diye sormak için, gayet bilmiş bir şekilde "şimdi xxx bey bakın" diye gevgev yaparak "uzmanların müsait olması durumunda size haber verecektik" ayarında bir şeyler iletti.

e madem öyle neden bana bir önceki mailde form doldurun, ihtiyacınızı belirleyelim ve müsait uzmanlarla bir takvim oluşturalım gibi bir şey ilettiniz ? diye sorasım vardı, ama gerek kalmadı.

organizasyonları bu şekildeyse eğitimleri nasıldır diye merak ettim doğrusu.
  • bugün itibariyle dijital pazarlama uzmanlığı sertifika programı derslerini tamamladığım eğitim şirketidir. açıkçası gitmeden önce tereddütlerim vardı. acaba gideyim mi, bir şey katar mı, yoksa bildiklerimi tekrar mı ederim vs. diye düşünüyordum. zira önüne gelenin eğitim şirketi açtığı, eğitimci olduğu bir memlekette bu sorular aklına geliyor insanın doğal olarak. ancak tereddütlerimi boşa çıkardılar. kesinlikle iyi bir eğitim kurumu olduğunu deneyerek görmüş oldum.

360 dijital pazarlama, google ads, sosyal medya reklamcılığı, seo, remarketing, google analytics, google tag manager, google optimize gibi birçok dijital pazarlama alanında alanında donanımlı hocalardan eğitim almak, onlarla tanışmak benim için gerçekten çok değerliydi.

birçok eğitim kurumunun birkaç saate sığdırmaya çalıştığı konuları, hakkını vererek, uygulamalı, tekrar dersli, ödevli olarak yoğun emekle anlatmaya çalıştıklarını da tecrübe ettim. özetle bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için, kesinlikle tavsiye edeceğim eğitim kurumudur. başta kurucularından burkay yapağcıoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.

dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi sertifika programı
    ankara dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi sertifika programı
  • hemen hemen eğitimlerin hepsini almıştım. kaliteli eğitmenler ile sağlam müfredatlar sunan başarılı dijital pazarlama eğitim kurumlarındandı.
  • beginner'dan advanced'a kadar kaliteli eğitim sunan bir platform. 2023 temmuz'da kullanım şartlarıyla ilgili değişiklik olacak. dikkat edüle.
hesabın var mı? giriş yap