• ekşi sozluk yarışma zirveleri * * sayesinde tanıştığım, sohbetten çok kim daha hızlı cevaplayacak yarışına girdiğim, yendiğinde böbürlenmeyecek kadar alçakgönüllü, yenildiğinde ise tebrik edecek kadar centilmen olan bir suser.
  • erasmus adı altında okuma ayağına hollandaya gitmiş, yarışmalardaki hızını oralarda türkün gücünü göstermek için başka alanlara kaydırmış, bana kasalarca bira borcu olan doktor adayıdır.

hayır arkadaşım sööle allasen, hangi kanalda tv kendi kendine yorum yapıyo, sana memleket özlemi gider diye maç arasına tekirdağ rakı reklamı alıyo :))

bu arada kendisine naçizane tavsiyem italyanların yerine ukraynalılarla dostluk kurmasıdır (bkz: anladın sen onu)
  • iyi ki doğmuş, iyi ki beni bulmuş badicanım. nice huzurlu yıllar!
    şimdilerde hollanda sokaklarında ya bisikletine sövüyor ya da yoldan çevirip pırlanta yüzük uzatan "al al,bende çok var" diyen arabalı arap amcalardan kaçıyor.
    yaradı lakin gidişi; evinin erkeği oldu. ah bir de her gün "beyazlar kaç derecede, siyahlar kaç dakikada yıkanır,bunlar boya verir mi jazzy" diye ömrümü çürütmese,ah!
  • 2 gün üstüste aynı şehirde duramayan adam.

düğün fotoğrafçım olacak kendileri..
    ben zorlamadım ne münasebet, teklif ondan geldi.

allah biyoloğa,tıpçıya akıl sağlığı versin.. sonunda delirip, alıp makineleri, dağa bayıra vuruyoruz kendimizi işte böyle..
    karadeniz var sırada, ben de varım bu kez. kurda kuşa yem olmadan oralarda hayırlısıyla..
    ama paraşütümü de getireceğim, ona göre hazırlan.
  • müstakbel meslektaş.özlediğim yerlerin habercisi ,ilginsevmeyen derneği üyesi benim gibi.
  • dj'lerin çaldıkları $arkılardan karakter analizi yapmak pek sevimsiz bir huy elbet, ama a$ık değilse enteresan bir mizah anlayı$ı olduğunu söyleyebilirim bu yazarın.

15:22 travis - love will come through
    15:25 death cab for cutie - someday you will be loved
    15:28 maroon 5 - she will be loved
    15:54 cake - friend is a four letter word*
  • nick-i hala anatomik duruş olabilir, ama ismi artık "baklabağı" !
    ( yo yo, siz yanlış okumadınız, biz yanlış yazdık.. )
  • tek bildiğim: (bkz: 6. nesil yazar) olduğu:)
  • sessiz ve derinden içiyor. şahane adam.
  • dünyanın en mütevazi,en yardımsever insanlarından
hesabın var mı? giriş yap