• oyle sacma sapan bir filmdir ki eglenmeden edemezsiniz. icinde cok komik diyaloglar ve dokundurmalar bulunur.

--- spoiler ---

%72 eminim ki seni seviyorum.

--- spoiler ---

ayrica benim gorusum boyle bir arkadas grubu var, bunlar surekli birbirlerinin filmlerinde ya yardimci oyuncu, ya konuk oyuncu yada bir kucuk surpriz olarak yer aliyorlar, seyircinin yuzune ayri bir gulumseme konduruyorlar. hayir cok ta basarililar zaten, ailecek seyrediyoruz, onlari alkisliyoruz.

(bkz: will ferrell)
    (bkz: vince vaughn)
    (bkz: ben stiller)
    (bkz: luke wilson)
    (bkz: owen wilson)- gozlerimiz aradi
    (bkz: jack black)
    (bkz: starsky and hutch)
    (bkz: dodgeball)
    (bkz: envy)

bu gruptan ayri olarak filmde esas supriz ise tim robbins ve saclaridir.
  • will ferrell, ben stiller ve steve carell'ı aynı karede birleştiren filmdir. bu adamları birbirine karıştıran benim gibi şahıslar için bire birdir.
  • --- spoiler ---

"...süt kötü bir tercihmiş..." (the aviator) repliği geçen film.
    anchorman gözden düşüp kendini süte verdiğinde...

--- spoiler ---
  • will ferrel in amerika nin en komik insani olmasina sebep olan bir film. christina applegate, married with children daki gibi kirip gecirdi beni. film, bazen scary movie gibi diger filmlerle de dalga geciyo. mesela ron burgundy nin calistigi channel 9 news ekibi, rakip kanal ekibiyle bi caddede kavga etmeye baslio burada gangs of new york a gonderme yapmislar.
  • a: i'll be honest with you. it smells like pure gasoline.

- they have done studies . 60 percent of the time it works..everytime....

a: that doesn't make sense
  • küçük ama yaran bir rolde jack black de oynuyor.
  • dunyanin en yuzeysel filmlerinden biri bu. bir onunla bir bununla dalga geciyor, alakayi pek kuramiyor izleyen. "hoppalaa?" kelimesi zihinlerden bol bol gecer izlerken, ama derin yada beklenmedik hicbir sey beklemeyin filmden. bastan dedigim gibi gayet yuzeysel, sirf alakasiz ve basit oldugu icin komik olan bir film.
  • ben stiller'ın çok küçük bir rolde oynadığı filmdir.
  • izlemenin eğlenceli olduğu ancak sonlara doğru temposu düşen 2004 yapımı absürd komedi filmidir.
  • güzel başlayan, öyle devam eden ama sonlara doğru kendisinden nefret ettiren will ferrell filmi. çok sağlam esprileri ve sahneleri mevcut. bu sahneler için izlenmeli diye düşünüyorum. jack black'in baxter'ı tekmelediği sahne ve ron'ın bu tekmeden sonra depresyona girmesi, filmin başları ve ortalarında ron ile veronica arasında geçen diyaloglar falan filmin en komik sahneleri. fakat ne yazık ki film bir süre sonra tırlatıyor. gönderme yapayım derken (sunucuların kavga ettiği sahne gangs of new york'a bir gönderme) batırıyor işi. ayrıca daha zeki bir film bekliyordum. bazı espriler o kadar kötü ki. sonlara doğru daha da sıkmaya başlıyor film.

velhasıl fena bir film değil. vasatı aşamıyor ama izlenebilir. bakalım ikincisi nasıl olacak. umarım ilkinden iyi olur ama hiç de umudum yok. steve carell da tekrar harcanmasın lütfen. bu filmde carell figüranmışçasına takılıyor.
hesabın var mı? giriş yap