• boş bir yolda dört teker üstünde ve hakimiyeti tamamen ellerimde olan bir aracı kullanarak arka planda (bkz: blaze of glory) ile beraber camlar açık, rüzgar suratıma tatlı tatlı çarpıyor. böyle bir senaryo içinde araba kullanmak o kadar hoşuma gidiyor ki. o süre zarfında kendimi özgür hissediyorum. içimi bir huzur kaplıyor düşüncelerim berraklaşıyor en sevdiğim aktivitelerden birisidir sayın suserlar.

edit: arkadaşlar okuma yazmanız mı yok? yahu diyorum ki “boş yol” yani fazla sayıda aracın olmadığı, magandaların olmadığı veya saçma sapan şeridinde gidemeyen insaların olmadığı yol. dip gaz gitmekle alakalı herhangi bir şey demedim? sakin sakin boş yolda gitmeyi seviyorum arkadaşım…

edit2: gerçekten üzücü… ulen şu entry'de kız düşürmek için hangi parametreyi kullanmış olabilirim? sen git motorunda özgür ol kardeşim ben dört teker seviyorum.
  • bir motosiklet değildir...
  • ehliyete yazılmaktan her ne kadar korkuyor olsam da şu hissi tadabilmek için ilk adımı attım. bu entryi editlediğim günleri görmek dileğiyle.
  • uçak kullanırken de geldiği söylenir fakat her ikisi de yalandır
  • içine girdiğin küçük kaygan viyadüğü
    yeni ve büyük bir dünya mı sandın
    istersen bir kornayla yardım edeyim
    ama umursamazsın…
  • hareket halindeyken sizi en özgür hissettirebilecek ulaşım aracı bisiklettir.
  • yakıt göstergesine bakınca geçmektedir.
  • evet güzel bir his ancak on yaşında bisikletle aşağı mahalleye giderken bayırdan aşağı süzüldüğün anda rüzgarın yüzünü serinlettiği kadar değil.
  • kadın olsaydım, soğan ekmek yer araba alırdım.

arabası olduğu için kendisine vermeniz gerektiğini sanan adamlarla, erken saatte biten toplu ulaşımla, apaçi taksi şoförleriyle uğraşmayıp, istediğim saatte eve dönebilme özgürlüğü için.
  • ben bu hissi çok yaşadım ve çok severim, tüm sorunlarımdan kaçmak için gece kullanıp, belki de tüm soruları şöyle böyle çözmüş dönerdim eve, bazen yine yaparım hele de ay varsa bir mutlu dönerim ki, sıfırlanmış…

https://youtu.be/5iimxajpply

görsel

en güncelinden bu foto…
hesabın var mı? giriş yap