• genelde arabası olanlar, arabadan anlayanlar tarafından "ılık" olarak tanımlanırlar.

meraksız olması da muhtemeldir.
  • arabadan anlamadığı için bir kere üzülmemiş adamdır. af buyurun çok da s.kinde değildir. en azından arabadan anlamadığını kabul etmiştir. bu sayede de araba ile tehlikeli işlere kalkışmaz, mal ve can güvenliğine kasetmez. arabadan anlayan adam pozlarındaki (gerçekten anlayanları tenzih ederim) birçok potansiyel trafik canavarından yeğdir.

bırakın anlamasın zaten efendim. bazıları da bazı şeylerden anlamayıversin. her şeyi anlamak iddiası ziyadesiyle saçmadır zira.
  • işte o benim. ya bana nasıl tek seferde ehliyet verdiler hiç anlamıyorum. ben daha sileceklerle sinyalleri ayırt edemiyorum be. geri geri gidemiyorum şanzıman diye bişey var onun ne olduğunu bilmiyorum. kontak şu ön kapaktı galiba. dikiz de ayna olucaktı dimi. anca bu kadar. valla gerçek.
  • arabadan anlamam, şoförsüz araca binmem ,o strese girmem.
  • 4 yılını sanayide hafta sonu çalışarak geçirmiş, bu sırada her firmanın her modelini görmüş bir insanım. ama ben bile arabadan anlarım demiyorum. bu arabadan anlarım ayağı yapanların nasıl bir meziyeti var da böyle net konuşuyorlar. şaşırtıcı
  • - abi bak siyah reno, görüyor musun?
    + renoo renooo bu mu reno? yok bu fordmuş.
    - yaa 2008 model abi işte alla alla.
    + 2008 model hangisi?
    - abi heçbek olan yok mu?
    + eeeh yeter laaaannn, bas kornaya, sikerim araba modelini.
  • otomatik şanzımanı şartsız şurtsuz savunan, sadece debriyaja basmamayı isteyen, geri kalanı onu hiiiiç mi hiç alakadar etmeyen adamdır. yok lan adam falan da değildir bildiğin oğlandır bu.
hesabın var mı? giriş yap