• sevimli ve akıllı bir oğlan çocuğudur. kurabiye videosunda gösterdiği sabrı ve dürüstlüğü takdire şayandır.

bu arada küçücük çocuk hakkında girilen olumsuz entrylerinize hayret ediyorum. bu kadar çirkinleşebilmenize neden olacak ne yaşamış olabilirsiniz sahi? bu çocuk söylediklerinizi anlayabilse ve cevap verebilseydi sadece yazık derdi heralde. sizin kadar acımasız olamazdı.

ayrıca ailesinde de bir sorun göremiyorum. günümüzde bütün hayatlarını sosyal medyada saçma sapan yaşayan o kadar insan varken çocuklarının sevimli hallerini suistimal etmeden bizimle paylaşan bu insanlara sorunlu denilemez. bu bir tercihtir ve bizlere hakaret değil sadece eleştiri hakkı doğurur.

not: aras beye öpücükler, sevgiler.
  • küçücük çocuğa itici falan yazmışlar, küçücük el kadar çocuk ya... nasıl insanlarsınız cidden hayret edilesi.
  • bu çocuğa ailesi tarafından kullanılıyor yazıyorsunuz, ama ben kobe eats’e aynı şeyi yazınca küfür yiyorum. bu çocukları sosyal medyada insanlara sergilemekten neden hiç imtina etmiyorlar anlamıyorum. çok ilgili sevgili aile demişsiniz ama çocuğunu her gün, gün boyu tepesinde bi telefonda yaşatan aileye hiç de bilinçli gözüyle bakamıyorum kusura bakmayın.
    çok üzülüyorum bu çocuklara. umarım ileride bu ilgiyi kaybedince de sağlıklı kalabilirler.

aileleri tarafından sömürülen çocuklardan sadece bir tanesi.
  • 2.5 yaşında, tatli bir konuşması olan, sarisin, mavi gozlu, tontik yanakli bir cocuk. ınstagramda takipcisi sayisi 300 binlere dayanmis.

yani neyini sevimsiz buldunuz cidden anlamıyorum. 2.5 yaşında pırıl pırıl bakan, gozlerinin ici gulen cocugu da sevimsiz bulup histeri krizlerini giriyorsaniz bu hayat, bu memnuniyetsizlikle size de etrafınizdakilere de zehir olur.
  • çatal-bıçak kullanımı konusundaki özverisini takdir ettiğim ufaklık, dilerim ki bahtı da kendi gibi güzel olur.
  • çok akıllı ve sevimli bir çocuk maşallah
  • ailesinin çok güzel yetiştirdiği bir çocuk. herkes bu bilinçle yetiştirse keşke.babasını cidden takdir ediyorum; ilgisi çocuğuyla arkadaşlığı takdire şayan. müzeye giden,tiyatroya giden, kitap dinleyen çocuk kötü olamaz.

aras ile zor kelimeler favorim
  • linç yemeyeceksem eğer sevimli bulmadığım çocuktur. ebeveynleri, üç beş lira kazanalım diye oğullarının ileride ciddi psikolojik sorunlar yaşamasına neden olabilir.
  • “beykan beykan” diye seslendiği babası mı acaba diye merak ettiren sevimli, akıllı çocuk. umarım normal bir çocukluk geçirir; bu popülerlik dengesini bozmaz.
  • (bkz: louie)
hesabın var mı? giriş yap