• instagramda salak sayfalara para bayilarak reklamini yaptirmaya calisan yeteneksiz.
    yakinda eksiye de el atar. tanidigi yazar arkadaslarina entry girdirir burda.

olmuyorsa olmuyor.
    zorlamanin anlami yok.
    beceremiyorsun bu isi.
    salak karikaturlerini artik gozumuze sokmaktan vazgec.
  • bartu serisinin çizimi ayrı metinleri ayrı kötüdür. rastladiysaniz kaçın.
  • komik olmayan insan.
  • bartu ve sevimli mert karakterinin yaratıcısı. bazı bölümleri oldukça komik.
  • çoğu uykusuz çizerinden daha kaliteli karikatürisit. muhtemelen yakında dergilerde görürüz.
  • pinterestte gezinirken görüp dumur eden şahıs. (karikatürist demek istemiyorum)
    hep sığ espriler, hep cinsiyetçi ama cinsiyetçiliği dahi ilk okul 5.sınıfta aniden irileşen ergenlerin hoşlanacağı türden...
    keşke biraz kitap falan okusa
  • instagram da karikatür sıçan veya çizmeye çalışan kişi. instagram da pek çok karikatür sayfasını takip ettiğim için keşfete çıkmış bi tanesi. yoğun bir mide bulantısına rağmen inat ettim sonuna kadar okudum, ne bok olduğunu gerçekten anlamadım. komik miydi, dram mıydı, ne anlatmaya çalıştı bence kendi fikri bile yoktur. kötü sesli biri şarkı söylediği zaman nasıl kulaklarını tırmalarsa insanın, çizimleri de öyle gözümü tırmaladı.

karikatürlerinden daha komik olan şey ise; eleştiren herkesi engellemesi. bence olmamış kardeş. limon sat, şerefinle yaşa.
  • yeni keşfettiğim başarılı bir karikatürist.
    buralar değerlenir ben şimdiden yerimi alayım.

instagram hesabı
  • başıma bir şey gelmeyecekse beğendiğim ve yolun başında olduğunu düşündüğüm karikatürist.

link
  • birader olmuyorsa olmuyordur zorlama aq. herkes karikatürist olmak zorunda değil ki.
hesabın var mı? giriş yap