• ben...

hassiktir diyorum başka da bişey demiyorum... laleye bak galatasaraylılığımızdan şüphe ediyormuş!

* metin oktay'ın giydiği kutsal formaya orospu rengi yakıştırmasını;
    * milli takım'ı üç kuruş pirim için satmasını;
    * babası yaşındaki gazeteciyi dövmesini;
    * hamile eşi evde iken evli bir kadına sarkıntılık etmesini ve kocasına silahlı tehditini;
    * ulu önder'in kurduğu ülkenin ırzına geçenlerin götünü yalamasını;
    * arkadaşları emre, burak, volkan demirel veya acun gibi tipleri;
    * bu ülkenin vatandaşlarının vergileri ile sponsor olunup yaptığı transferleri;
    * külhanbeyi tavırlarını... vs. vs.

unutmuyor, unutamıyorum. 38 yıllık galatasaray taraftarı olarak içime sindiremiyorum ve arda'yı sevmiyorum.

(bkz: ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim) kemal atatürk...

ben de!

edit: sayın asszade girisini editlemiştir (ne editi... baştan aşağı değiştirmiş!). bu arada "galatasaraylılığımızdan da şüphe ettiği" ifadesinden vazgeçmiş. bilginize...
  • younes belhanda adlı terörist ibişi, mabatlarına sokabilirler, başka bir söz söylemeye gerek yok.
  • istemiyoruz ulagn zorla mı?
  • birçok galatasaraylının içine sinmiyor arda'nın geri dönüşü. bunu maçlarda göreceksiniz.
  • bugün arda gelsin güzellemesi yapan herkes, çok da uzak olmayan bi zamanda ‘çöp’ diyecek..
    galatasaray'lıyım ve istemiyorum, nokta.
  • bırak galatasarayı adamı türkiye istemiyor yaa ispanyadan da şutlandı
  • gerçek galatasaraylılardır.yok giderken para kazandırmış falan filan banane.giden masum çocukla gelen şeytanın asistanı bir mi? değil galatasaray da süper lig de bile izlemek istemem. bu kadar olaydan sonra anca sıfır bir adana da oynaması lazım.
  • abisi emre kankası acun,
    sen bizim için artık yoksun koçum.

benim bu.
    hangi köpeğin haddinedir ki, benim galatasaraylılığımdan şüphe etsin?

arda turan'a galatasaray efsanesi muamelesini ancak sizin gibi yaşı yetmeyenler yapar. arda galatasaray'ın gerets döneminde 1 sezon iş yapmıştır. geri kalan galatasaray performansı hep olaylı, skandallı, taraftar ile kavgalıdır.

atletico'ya gitmiş, saçı sakalı kesip sevimli bir tip olmuş, başarılı performansıyla da galericilerden, siyah vito'lu ağır abi triplerinden kurtulduğunu düşündürmüş ve bizleri mutlu etmiştir.

akabinde barca'ya transfer olmuş, ukalalıkları bitmemiş, kendisini zerre kadar ilgilendirmeyen konularda yorumlar yapmaya başlamış, kendisini milli takımdan, hocalarından ve takım arkadaşlarından üstte görmüş, karşılığında da milli takım taraftarı tarafından maçın ortasında yuhalanmıştır.

sonraki süreci hepimiz çok iyi biliyoruz.

36 yaşındayım. okuma yazma bilmezken galatasaray kadrosu sayıyordum.

arda turan'ı istemiyorum.

nokta.

edit: bir kaç değerli kardeşim arda'ya haksızlık ettiğimi, 1 yıl değil 5 yıl boyunca galatasaray'a en iyi şekilde hizmet ettiğini söylemişler. görüşlerine saygı duyuyorum. ancak reddediyorum. arda turan ne zaman ki 66'yı çıkartıp 10'u giydi ve kaptan yapıldı, sinem kobal'ından, aziz yıldırım ve zekeriya öz'lü kebapçı açılışlarına, sinema kapatmalara, sakatlanıp ntv'lerde ağlayarak röportaj vermelere, siyah vitolara, korumalara, sedat peker tespihlerine düştü.

işte bu günler arda'nın oynadığı-oynamadığı futbolu değil, galatasaray takım kaptanı'nın sadece ve sadece spekülatif özel hayatını konuştuk.

ben buna performans demiyorum. arda'nın efsane muamelesi görmesini de reddediyorum.
  • yuru git. ustune para verse istemem.
  • ilk maçta belli olacak galatasaraylılardır. sayısı %25’i geçmez. geçerse de ilk maçta buyursunlar trübinden seslensinler yönetime.
hesabın var mı? giriş yap