şükela:  tümü | bugün soru sor
  • arda turan ve şarkıcı berkay arasında geçen kavganın perde arkası ortaya çıkmaya devam ediyor. konuyla alakalı fanatik'e konuşan kanal d haber'den emrullah erdinç, arda turan'ın elindeki silahın hastanede ateş aldığını söyledi.

erdinç detaylar anlattı:
    berkay'ın burnu kırılınca hastaneye gidiyor. arda, arkasından ulus'ta bir hastaneye gidiyor. berkay şahin'in tedavi olacağı kata çıkıyor. kavga olayı olduğu için arda turan'ı, o kata almak istemiyorlar. ortada cam bir sehpa var.

görüntülerde var zaten arda'nın elindeki silah ateş alıyor. arda'nın ruhsatlı silahı mı değil mi? belli değil. ancak havaya doğru kimseye gelecek şekilde değil. namlunun ucu tavana doğru dönük. kurşun tavana isabet ediyor ve bazı cisimler yere düşüyor. hastanede ateş ettiği için arda turan ile ilgili adli bir işlem yapılacak.

haber
  • bu hanzoluk ve barbarlıkla milletvekili bile olur başımıza. adamın bağlantıları güçlü, ifadesi bile alınmadı. şaka gibi bir ülke.

edit: içim çok ferahladı, ifadesi alınmış.
  • yeni tükiye için çok uygun bir topçu, bence kendisi hiç vakit kaybedilmeden tff'de üst düzey bir konuma atanmalıdır.
  • bir ülkenin futbolcusundan şarkıcısına, yazarından gazetecisine, yöneteninden yönetilenine kadar bir çok şeyinden bu kadar kalitesizlik akabilir mi?

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  • "kardeşim şu adamın berkaya kafa atma olayı ile bağlantılı ne kadar vukuatı varsa hepsini hemen anlatın. bu ne anasını satayım? taksit taksit ortaya iddia atılıyor. " dedirten başlık.

arda turan laf attı.
    arda turan kafa attı.
    arda turan silahla hastaneye gitti.
    arda turan "beni vur" dedi.
    arda turan "olay farklı" dedi.

ve şimdi..

arda turan hastanede ateş etti.

hay zıkkımın kökü!
  • ve karısı hala ''kocamla beni ayıramayacaksınız'' diyor öyle mi!

şimdi ileride ''kocam bana şiddet uyguluyor'' diye ekranlara çıkarsa, bir tekmede halk vurmalı buna!
  • inşallah kenarıya kenarıya ateş etmiştir de kimse zarar görmemiştir dediğim barzoluk.
  • sevgili arda allah askında bu sekilde davranmayı bırak, seni sinem mahvetti iyi cocuksun ama bunlar toplum nezdinde seni sevenleri de zor durumda bırakır.
  • tek özelliği futbol oyma(ma)mak olan bir adam tüm gündemi ele geçiriyor. nasıl şımarmasın ki. kriz insanları intihara sürüklerken, hangi çarpıklığa şaşıracağımızı bilmezken ben neymişim be diyordur içinden.
  • önce berkaya soruyor yanılmıyorsam al beni vur bilmiyordum karın olduğunu namusunu temizle diye

berkay oralı olmuyor 2,80 yatıyor odada zaten

arda’da sinirlenip “nasıl kabul etmezsin!!? adam!, adamlık!, adaming! diye bağırıp havaya sıkıyor.