• sonra "arda neden ünlü!!??", efendim "hülya avşar'ın kızının yediği şeyden bana ne?" falan diye ötüp duruyorsunuz..

paparazzi gibi oldunuz amına koyim.. sıçsalar başlık olarak tasarlayıp buraya koşuyorsunuz..

açmayın ulan şöyle sikik başlıklar.. çok yazacağınız gelmişse gidin "arda turan" başlığında sıçın amına koyim..

ne çok amına koyim dedim..

hepinizin amına koyim..
  • adamlık örneğidir.
  • adam. adamlık. adaming.

o değil de benim tatil vizyonumla bu adamın tatil vizyonunun aynı olması beni çıldırtıyor.

abicim git bi tur şirketiyle anlaş, parası neyse ben vericem (veremedi)

tamamen sana özel rotalar çıkartsınlar; dünyada sadece 3 kişinin yiyebildiği meyveyi yemek için afrika'nın çomambe düzlüklerine filan git.

bu ne vizyonless hareket amk!
  • allah kitap ayağına umreye git ama daha sonra scorpios isimli gaylerin mekanında şampanya şişelerini patlat, sosyetik hatunu ulu orta götür. bu karakterde evlat yetiştiren nasıl bir anası babası varsa artık.

diğer taraftan yarınki soner yalçın yazısını heyecanla bekliyorum. ah be arda… ah be çocuk… diye ne güzellemeler yapacak bakalım.

(bkz: 27 ocak 2017 soner yalçın köşe yazısı)
    (bkz: soner yalçın'ın arda turan yazısı)
  • dünyada her başarıyı ve shakira'yı tatmış pique ve messi ile arkadaş olduğun ortamlarda instagramdan millete yorum yaparak vizyon seviyesini ortaya koymuştu zaten.

balayım için hint okyanusu araştırırken;tatil için muazzam cennet adalar keşfettim. adamlar yapmış baba, kocaman ada tek bi otel ve her oda 300-400 metrekare, kendinden havuzlu, denize sıfır değil içinde resmen. manzarayı görünce bile ya ya ye coco jambo ya ya ye çalıyo kafanda.

vay anasını ya; ets tur ile 249 yuro verip giden levent'teki beyaz yakalı ile barcelona'da top oynayan adamın gittiği yer aynı ameneko. sokakta karşılaşman ihtimal dahilinde.

bi de bu arda turan'ın vitaminsiz emre çolak versiyonu var. adam kaç zamandır deportivo la coruna'da oynuyo; tatil için olcan adın ile çeşme'ye gitmiş ameneske. oğlum ibiza 40 dk ulan uçakla; mallorca 50 dk, in aşağı las palmas de gran canaria-tenerife 1-2 saat. bi böyle vizyon abidesi topçuların hayatlarını tanıdıkça çıldırıyorum bi de tokyo'daki kebapçıya "kader" ismini veren çomar sürüsünü.
  • halbuki ben kenarıya adaları'na gidecek diye duyum almıştım. kisfmet.
  • şimdi bu durum için de mi basın toplantısı düzenlesin yani adamcağız?
    "ülkemi, bayrağımı çok seviyorum. ülkemin insanlarını, beachlerini çok seviyorum ama bu yaz tatili için ege denizinin karşı kenarıyına çekilmek istedim. inşallah insanlara beachlerde kopmalarımla değil de adamlığımla örnek olurum."
  • yediğine içtiğine laf edilmeyen olay.

dini ve milliyetçiliği kullanarak reklamını yapan birinin aslında ne kadar marjinal bir hayat yaşadığını gösterdiği için bu tepkiler.

ben şuyum , ben buyum diye demeçler vermese kimsenin umurunda olmayacaktı.
hesabın var mı? giriş yap