• iyi haber editi: arkadaşlar annemiz sağ salim bulundu her şey yolundaymış, arayan soran yardım eden bu başlığı up'layan herkese çok teşekkürler. (görseli de artık gerek kalmadığı için kaldırdım)
  • güzel yüzlü teyzenin başına gelene bak ya..
    ulan hava da soğuk yağmur kıyamet.
    dışarıda değildir umarim.
  • moderasyon bugünlerde yeni ve heyecanlı bir eleman falan mı aldı böyle işsiz güçsüz gibi sürekli bi başlık değiştirme hevesi. başlık ilk haliyle bir olay olduğunu belirtirken bu haliyle sanki buyrun gelin tespit yapın başlığına dönmüş yaa.
    anneciğin bir an önce bulunması dileğiyle
  • üzerinde durulması gereken vahim olay. kadıköy söğütlüçeşme istanbul'un en işlek yerlerinden biri. başlığı yukarı sıralarda tutarak bulunmasına yardımcı olabiliriz.

ekleme: ekşi sözlük yönetimi 4 kasım 2017 arkadaşımın annesinin kaybolması olan başlığı arkadaşın annesinin kaybolması olarak değiştirerek bence büyük bir hata yapmıştır.

burada bir arkadaşımızın annesinin kaybolması ile ilgili girdiler değil daha çok şu an yaşanan bir olay üzerine, başlığı yukarılarda tutmak amaçlı girdiler yazılıyor. bunu da ekşi sözlük yönetim ve yazarlarının bu tarz konulardaki hassasiyetine ve sosyal medyanın etki gücüne güvenerek yapıyoruz. bu sebepten ekşi sözlük yönetiminden ricam; başlığın alime şimşek'in kaybolması olarak yeniden düzenlenmesi. böylece istenilen etki yaratılabilir.

(bkz: alime şimşek'in kaybolması)
  • umarım çabucak annesine kavuşur arkadaş.

üzücü hadise.
  • kadıncağızdan haber alınamıyor ama sözlük moderasyonu her gün onca yarrak gibi entry’i görmezden gelirken bunu düzeltmeye kasıyor. bu kadar geniş bir kitleye ulaşmanın başka yolu olsa hiç ziyaret edip de para kazandırmamak lazım şu pezevenklere de neyse. up olsun
  • bulunması umuduyla up.
  • en kısa sürede güzel haber alınmasını dilediğim olay.
  • annemiz sağ salim bulundu her şey yolundaymış, arayan soran yardım eden bu başlığı up'layan herkese çok teşekkürler.
  • bir annenin kaybolma hadisesi.bulunmasi için up.
hesabın var mı? giriş yap