• ve nihayet bu cuma günü vizyona girecek film! o beklediğimiz gün geldi*.
  • eski ismi rakı masası olan, ismini söyleyemediğimiz film'in artık söylenebilecek olan ismi.

tanım: başrollerini ibrahim kendirci, salih bademci, sertan erkaçan ve fırat albayram’ın oynadığı dört arkadaşın ayvalık'ta, rakı masasında geçirdikleri geceyi konu alan; 25 ekim'de vizyona girecek film.

müziklerini canım kırıka yapmış.
  • underrated film. hayattan bir kesit gibi gerçekçi, sade ve naif bir film. izlerken benim hem içimi ısıttı hem de sızlattı. fazla bir beklentiye girilmeden izlenirse daha çok keyif alınacak filmlerden. dedim ya aynı hayat gibi.

ayrıca filmde kullanılan müziklerde çok yerinde olmuş filme daha da güzel bir tat katmış. onlardan bir tanesi... https://www.youtube.com/watch?v=flhnky5akpe
  • bir yaz akşamı o masada en yakın 3 arkadaşıyla oturup sabahlayabilmeli her insan. en iyi psikolojik seansa 5 basar!
    film arkadaşınla konuşur gibi geçiyor. büyuk beklentiyle izlemeyin siz yine de ama ben çok güzel oyunculuklar izledim.
    o masaya oturdum da yanlarında sessizce demlendim sanki.
    behzat ç. nin de tüm ekibin evde toplanıp sabaha kadar içip içlerindeki tüm dertleri döktükleri efsane bir bölümü vardı. onu izlerken hissettiklerime benzer şeyler hissettirdi bana.
    güzel film.
  • bu akşam rakımı koyup 5. sandalyeyi çekerek izleyici olarak katıldığım muhteşem rakı sofrası sohbetini anlatan, çok gerçek bir film.
  • ıcimizi kıyım kıyım kıyan filmdir. bir tek benim mi dikkatimi çekti bilmiyorum ama ayhan'ın filmin başında giydiği spor ayakkabı ile thomas'ı anlattığı sahnede giydiği ayakkabı aynıydı. güzel film güzel.
  • sahane insan gökhan horzum'un ilk uzun metrajli filmi. hayirli ugurlu olsun.

fragmandan izledigimiz kadariyla bizi baya eglenceli bir film bekliyor. muziklerini kırıka'nin yapmasi da sevindirici. bekliyoruz efenim.
  • öyle bir rakı masası kurmuşlar ki, insanın ayvalık' taki o koyu, o masayı bulası geliyor. film tam bir erkek ve rakı masası muhabbetini tüm güzelliğiyle anlatıyor. bazen eksik kalıyor, bazen abartıyor ama neticede güzel düşünce. filmi izlerken ister istemez behzat ç nin 78. bölümü geldi aklıma senarist ercan mehmet erdem olsa çok daha feci bir şey çıkardı ortaya. hatta hayal bu ya masaya ekibi oturtsak..
  • bir sahnede bitmek üzere olan rakı şisesinin diğer açıya geçince birden yarıya kadar dolduğunu gördüğümüz film. güzel filmdi ama denize rakı masası kurma fikri yeter.
  • fazla beklentiye girmeden, canımın biraz da sıkkın olduğu bir dönemde izledim. oldukça sıcak, her erkeğin kendinden birşeyler bulabileceği ve denizin ortasına rakı masası kurmayı hayal ettiren bir film olmuş. çok abartmadan, hayatın kendisini anlatmış dört farklı karakterde.

ayrıca sarhoş muhabbetleri bana gerçekçi geldi, filmi çekerken rakıları da yuvarlamışlar galiba.

bir de deniz'i oynayan arkadaşı ilk defa gördüm ama oyuncular arasında en sağlam performansı sergileyen de o olmuş.
hesabın var mı? giriş yap