şükela:  tümü | bugün
  • alibaba üzerinden ürün ürettirip amazonda satış yapan bu fikri ilk kendisi bulmuş gibi lanse eden şahıs kurs ücretlerini 99 dolar , 297 dolar ve ve 985 dolara satan kolay yoldan zengin olmaya çalışan biri.
  • elon musk'ın tr şubesi :))

girişimci ilginç bir kişilik. birçok kişinin anlayamaması normal ama ben yaptığı işlerde son derece başarılı olduğunu düşünüyorum.
  • ınsanlara yeni bir is modeli ögretme hevesiyle yola cikmis girisimci vizyoner insan. takip etmeye deger buluyorum, eğitim ve danışmanlık alıyorum belki ilerde ekonomi kanallarinda görürüz kendisini :)
  • parayı övmeden önce mi veriyor yoksa övdükten sonra mı? ona göre öveceğim kendisini.

edit: google'da bu ismi aratınca eylül 2017 sonundan itibaren sanki neredeyse ısmarlama yazılmış gibi forumlarda "başarılı genç girişimci" şeklinde tanıtılmaya başlanmış. bi de parayla r10.net üzerinde advertorial haber giren site de bu arkadaştan övgüyle bahsetmiş yine.

eylül'ün sonundan bu yana binlerce kişiyi amazon aracılığıyla milyoner yaptı sanırsam :))

edit2: ısmarlama entry silinir. fiyat için dm.
  • ilk kendisini gördüğümde "hadi ordan diyip" daha sonra detaylı ve yakından izlemeye başladım kendisini. daha sonra bir baktım ki ben de bu işin parçası olmuşum. uzaktan bakıldığında çok farklı bir sektör ve satış anlayışı da olsa da armağa'nın aslında her türk insanın içinde olan satabilme yeteğini amazon'ca versiyonu ile içinizden çıkarıyor. insanlara aktardığı tek şey, amazon'u nasıl efektif kullanarak satış yapabileceğiniz ve bunların teknikleri. girişim konusunda kendisini takdir ediyorum. genç yaşına rağmen, mühendis mantığı ile yaklaşıyor. kendim de mühendisim ve kafasını çok yakından anlayabiliyorum ve inanıyorum ki kısa vade de büyük işler yapacaktır.
  • kendisi parayi amazondan kazanmamaktadir, kerizlere sattigi kurs adini verdigi dandik videolardan kazanmaktadir.
    birebir kopyaladigi isim tanner j fox'tur (tanner de amazonda fba den kazaniyorum ayagina yatip, parayi amazondan falan degil verdigi kurstan kazanmaktadir)

kerizlenmeyin.

benzerleri de detayli suralarda anlatilmistir:
    (bkz: #72452071)
    (bkz: #72511571)

burda ovenlere de maglum mecralar uzerinden para veriyor. arayan bulur.
  • amazon fba danışmanlık veren firma sahibi kimya mühendisi ve girişimci. videolarından anlayabildiğim kadarıyla konuya oldukça hakim, ve bu iş modeli için ekibiyle beraber ciddi efor sarf ediyorlar. verdiği eğitimle türkiye'de bir online eğitim furyasına ön ayak olması da muhtemel.

tişikkirlir irmiğin:)
  • youtube’da e-ticaret ile ilgili videolari tararken rastladigim insan kisisi. bircok videosunu da izledim o an, hem gercekten yararli bilgiler iceriyordu hem de iyi bir motivasyon kaynagi oldu benim icin. özellikle iyi satis rakamlari yakalamis kursiyerlerle olan yayinlari ufuk acici cinsten. sundugu hizmetlerden de faydalanmayi ciddi manada dusunmeye basladim acikcasi.
  • me’aba arka’aşlaa
    yurt disinda trend olan bu affiliate marketing denen sey kadar tuketiciyi sikmeye yonelik bisey gormedim ben. ekim nazım’ın (shopify’dan kaç para affiliate koydu acaba) bir diger versiyonu. ınanmayin olm bunlara bu bilgilerin hepsi zaten internette dunya kadar yerde mevcut. ıngilizce bilmeden 1000 dolarla ki bunun 300 dolari kursmus- fba’de basari vaadediyor. kendi satiyomu o bile mechul. madenciye kurek satma ayagina keriz silkelemeye devam. bravo sana be cocuk. bravo dememin sebebi 3-5 yabanci video izleyip sonra duyduklarini turkceye cevirip video cekmen veya ticaret gurusu ustun girimsici seklinde tanitman degil. turk gencliginin keriz potansiyelinin farkinda olman. silkele silkele bitmez bunlar. amk yerinde herkes kolay paranin pesinde cunku o yuzden sana daha cok ekmek cikar.
    hayir, oyle tipler var ki, adam 500 liralik bitcoin almis %20 kar yapmis ustune twitter’da millete 9-5 calisan beyaz yakali koleler diye salliyor !

%80 lerde bir basarisizlik orani var fba’ya yeni baslayanlar icin. yapamazsin demiyorum yaparsin ama,
    ıngilizcen var mi ?
    zamanin var mi ?
    cindeki 1,5 milyar insandan ticaret konusunda seni bir adim one cikarabilecek ozelliklerin var mi ? (ureticilerin cogu artik fba konusunda uzman kisilerin danismanliginda satis yapiyor, onlar da uyandi)
    paran var mi ?

ogrenmek konusuna gelince zibilyon tane bedava kaynak var ogrenebileceginiz. ama iyi ingilizce bilmiyorsaniz olmaz. once ingilizce ogrenin.

kurslara para vermeyin. bilgiler zaten anlayabilene her yerde var. gerisi sana kalmis kendi stratejini olusturman gerek. kimse ama hic kimse calisan bir stratejiyi baskasina soylemez. ındirir parayi cebe bakar keyfine. ben de soylemem siz de soylemezsiniz. gercekci olun arka’aşlar.
  • youtube uzerinden videolarini yayinlayan ve canli yayinlarla bunu destekleyerek amazonda nasil satis yapilacagini gosteren kisi. kendisini basarili buluyorum ve bircok kisiye yol gosterdigine inaniyorum. dogru adimlar atildiginda basarisiz olmak zor ihtimal. kurslarinda da buna yonelik videolar mevcut. ayrica deyinmem gereken bir diger konu da 'internette tonla bilgi var bu konuda' diyen insanlarin kursun icerigini bilmeden, kursta neler donup bittigini bilmeden konusmamalari gerektikleridir. kurs tamamen dayanisma ve destek tabaninli, bu isi yapan insanlarin birbirine surekli destek olmasiyla her gecen gun daha da faydali bir hale gelmektedir. bununla beraber o internetteki tonla bilgiyle actiginiz urune destek alamazsiniz yorum alamazsiniz kafaniza bisey takildiginda aninda cevap alamazsiniz. ayrica kurs amazonda satis yapmanin yani sira dijital pazarlama ogeleri de icermektedir. bu da amazon isinin oldukca onemli bir parcasini olusturur.

son olarak adam kimseye zorla satmiyor kursunu. ısteyen alir isteyen almaz ama almadiniz diye birini yerden yere vurmak haksizliktir. biri ciksaydi da internetten topladigi bilgilerle kurs acsaydi onun kursunu alsaydik o zaman ? ıcraat yapmadan elestirmek kolay.