şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni bir yazar. hoşgelmiş. * *
 • aşırı seksi yazar. kaslı maslı bişey. uu beybi.
 • uzun adam, neşeli adam, lise arkadaşım, beraber büyüdüğüm güzel kardeşim 28 haziran 2016 tarihinde havalimanındaki patlamada vefat etti. fight clup filminde bi sahne vardı üyelerinden biri öldüğünde aralarından aptal bi adam artık onun bi ismi var ölünce artık onu ismiyle anıcaz diye hep birlikte onun ismini bağırmışlardı. artık kardeşimin ismi arrangements değil eymen. 15 yaşında tanıdığım, 10 sene boyunca makara muhabbet, kahkaha ile beraber büyüdüğüm kardeşimi ellerimle kefene sardım, üzerine bezden kuşak bağladım, ellerimle tabutun içine koydum, ellerimle mezara indirdim, yine o ellerle üzerine toprak attım. bizim hesabımıza göre 40'lı yaşlarda paket olucaktık ikimizde, emindik çok yaşamıyacağımıza hatta ben derdim "boktan bi şekilde ölücem eymen haberin olsun" diye. ama eymen oyun bozanlık yaptı beni beklemedi, o oyun bozansa ben de bozarım 40'ı bulmadan ben de yanına gelicem. toprağın bol, mekanın cennet olsun güzel kardeşim.
 • cennet mekan olsun. ailesine , arkadaşlarına, sevenlerine sabırlar dilerim.

  teröre en yakın arkadaşını kurban vermiş birisi olarak biliyorumki acınız dinmeyecek, öfkeniz azalmayacak.. ama yanınızdayım, acınızı anlıyor ve paylaşıyorum .
 • yazik ki ne yazik... yakinlarina sabir dilerim...

  unutmayacagiz.
 • kaynak:
  [http://www.bbc.com/…9_istanbul_hayatini_kaybedenler

  "kardeşlerini okutmak için 1,5 ay önce işe girmişti"

  muhammed eymen demirci

  saldırıda hayatını kaybeden bir diğer tgs yer hizmetleri çalışanıysa 25 yaşındaki muhammed eymen demirci'ydi.

  dün istanbul'un başakşehir semtinden cenazesi kaldırılan demirci'nin ailesi,
  sadece bir buçuk ay önce tgs'de çalışmaya başladığını söyledi.

  cihan haber ajansı'na konuşan demirci'nin ailesi, muhammed'in kız kardeşleri betül ve beyza'nın eğitim masraflarına destek olmak için işe girdiğini anlattı.

  aile, istanbul üniversitesi iletişim fakültesi mezunu olan muhammed'in hayalindeki asıl mesleğin ise gazetecilik olduğunu söyledi.

  derin bir üzüntü ile tüm arkadaşlarına,ailesine,tüm sözlük yazarlarımıza ve tüm insanlığa başsağlığı diliyorum.

  unutmayacak/unutturmayacağız.

  hoşçakal muhammed eymen,
  sevgimiz sana ulaşsın.
  çünkü senin kardeş sevgin bize tüm hücrelerimize kadar ulaştı.
 • 28 haziran 2016 istanbul patlamasında kaybettiğimiz sözlük yazarı. başımız sağolsun
 • yanlış zamanda yanlış yerdeymişiz arrangements kardeşimle.. ben şanslıydım. allah ailesine, sevenlerine sabır versin.. genç yaşta, bu bok çukuru ülkenin hatalarının bedelini ödedi o da... ne uğruna?
 • #58980908 no'lu entry'sini gözlerim dolarak okuduğum yazar.

  #56086278 entry'sini okuyuncaysa yüzümde buruk bi' gülümseme... kendisini patlatınca "memeleri yeni tomurcuklanmış kız çocuklarına kavuşacağını" sanan ilkel insanımsılar böyle naif insanları katlediyor işte.
 • sanal ortamın en zor durumu bu sanırım. hiç bilmediğin, görmediğin bir insanı çok iyi tanıyabilir ve ölümüyle kahrolabilirsin.

  artık o kadar sık yaşanır oldu ki bu üzüntüler, mutlaka çevresinde bir patlamada hayatını kaybetmiş yakınları olan insanlarla karşılaşıyorum artık. bir ekşisözlük yazarı olarak benim de bir tanıdığım var maalesef. mekanın cennet olsun.

  dilerim bu son olur.