şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kişisel blogundan aktaracak olursak;

  2 kasım 1984’te dünyaya geldi. burak bora anadolu lisesi’nden mezun olduktan sonra, marmara üniversitesi iletişim fakültesi reklam bölümünü bitirdi. üniversite ikinci sınıfta reklam yazarı olarak başladığı kariyerine, bushida dergisinde yazı işleri müdürlüğü ile devam etti. vizon, vizon beauty, vizon erkek, hülya, esquire ve alem dergilerinde editörlük yaptı. kariyeri boyunca seks, ilişkiler, moda ve trendler üzerine yazılar yazdı; özel dosya konuları hazırladı, röportajlar yaptı. hala dergiler için makaleler yazıp röportajlar yapıyor.

  http://arzumuzun.blogspot.com/
  *
 • takip ettiğim kadarıyla pek zeka parıltısı göremediğim güzel hatun. * * ha güzelliğiyle bir yerlere gelebilecek olması kendini pek mutsuz etmemiş gibi yani alan ve veren memnun ve bu bana dert olmadı ama "bugün de çok dertliyim be twitter" modunda mesaj yazan "ünlü" insanlardan pek hazetmiyorum o kadar. yok yani normal bir insanı twitter'dan takip eden arkadaşlarıdır onlarla birşeyler paylaşmak için yazılır sonrasında ölü toprağını üzerinizden atmak için yardım istenir telefonda olsun, msn de olsun muhabbete devam edilir, iyi de gelir ya da ünlüysende çok bunalmışsan yazarsın, seni takip edenler fanlarındır moral bulur yolunca devam edersin ama bu sıçtığın boku bile twitter'dan giren ünlü dediğimiz insanlar bana cidden itici gelmeye başladı ve bunların başında da bu sarışın hatun bulunmakta.

  hakim olduğu konu ilginizi çekiyor olabilir ve bir iki birşey paylaşırım, en azından öğrenirim mantığında "takip et" düğmesine basarsanız pek bir hayal kırıklığına uğrarsınız bunu belirteyim. güzele bakmak sevaptır derseniz, cennet kapıları bu düğmede saklıdır o da ayrı mesele.
 • ne iş yaptığını anlayamadığım insan. ben açıkcası bu kadının tam olarak neyden bahsettiğini de anlamadım. savcı esra sanıp resmine tıkladım ama akabinde durumu fark edip başkası olduğunu anlayınca, azıcık bakındım yazılarına ve tweet'lerine. dergiciliği zirvesinde bırakmış falan. ilginç şeyler bunlar tabi.
 • (bkz: balon)

  ha balon dediysem sıfır başarı değil tabii ki. ama bahsedildiği kadar, dergicilik sektörüymüş, röportajlarmış, yaratıcılıkmış falan filan konularında öyle çok matah bir özelliği yok. herkes yapıyor bunları.

  ha nedir? memeleri o kadar aç, kıyafet seçimlerin, makyajın vs. her şey ilgiyi vücuda toplasın ve bir de üzerine seks muhabbeti döndür; al sana türkiye'de başarı.

  yakında türk insanı da, kendisinde bütün kadınlarda olandan farklı bir şey olmadığını anladığında, balon patlayacaktır. çok canınızı sıkmayın.
 • sırf güzel olduğu ve bundan rahatsızlık duymadığı için erkeklerin de kadınların da inatla nefret etmek istediği yazar.
  şaka ile geçiştirdiği, abartmamak için direndiği, doğal bir mizah duygusu ve yazım yeteneği mevcuttur. dramatik yazım dilini ve edebi değerini, aşkın 8 kusurunu, mizahi duygusunu ve sağ gösterirken sol kroşe çakmasını süper zeki bir kadının über salak hikayesini insan gibi okuyan kimse inkar edemez. henüz 28 yaşında olduğunu düşünürsek, bunlardan çok daha iyilerini yazacağı da aşikardır.

  evet, magazin programında ahkam kesmek gibi bir hataya düşmüş olabilir.
  ama hangimiz hata yapmıyoruz ki?
 • kime ait olduğunu hatırlayamadığım hürrem sultan kitap kapağında gördüğüm ünlümsü kişi. kapağı gördüğümde gülme tutmuştu, nedenini hala hatırlamıyorum.
 • bazı yazılarında çok güzel konulara değinip vay be diyerek hayran bırakırken, bazen de öyle bir tivit atar ki basarsınız unfollowu, sonra acaba neler yazdı takip etmediğimden beri diye profiline girersiniz bir bakmışsınız yine takip ediyorsunuz. twitter da bana dengesizlik yaşatan tek insan kendisi, karakteristik benzerliklerimiz çekerken bir yandan da oldu mu o şimdi diye kızarken buluyorum kendimi. vejetaryen değilim ama et sevmiyorum konusunda beni anlayabilen yegane insan. akrep burcu. 2012de kitap fuarından aldığım öpücüklü ve imzalı kitabıma bir diğeri olan nerdesin aşkım'ı ekleyeceğim. cumartesi günü tekrar göreceğim. arzum bence dış mekanda imzalamalı. fuar alanı çok sıcak ve o daraldıkça ben daralmıştım. fuardayken son imzayı almıştım. ve ardımdan o da kendini nasıl dışarı attı bilmiyor.

  ve bu yazıdan kim olduğumu bulan yegane kişi. hakkında bir şey yazarken çok çok dikkat edin.
  o kitabıma yazdı. benden de ona kocaman sevgileeeer :))
 • ilk defa demin haberim oldu şahsından. kimdir necidir bilmem, ama bazen çok güzel amına koyim ya. bazen çok güzel.