• telsiz ve taksimetrede yaparlar.
  • (bkz: hayat çok güzel)
    (bkz: insanlar çok cesur)

250.000 tl olacak bende aldığım hisse 4.5 tan bırak 30u 10'a çıkacak he mi. anında satarım. işte bu yüzden tanrı baba bana dur allahını seversen diyor.

allahım bi kerede ben deneyim bırakın.
  • 27 maliyetle iki ay önce girdiğim ve 38 ile iki gün önce çıktığım ve bana borsada para kazanmanın hazzını yaşatmış ülkemin önemli savunma sanayii şirketidir.
  • 2013 yılında 4,35 tl fiyatını hiç görmemiş hissedir. 2016 yılında yaşanan %100 bölünme hesaba katılarak hesap yapıldığında ise 8,70 maliyetin olmasi 2013 ocak ya da temmuz ayında mümkündür.
  • an itibariyle açılışta satış yiyerek 39.40 seviyesinden 38.40'a 1 kuruş geriledi. tepki alımlarıyla şuan 38.70'de yatay seyrediyor. bu seviyelerdeyken alım fırsati olarak görüp parça parça al kenara at unut yapılabilir. ben sert zalım hareketler bekliyorum kendisinden güniçinde.
  • 2018 ilk çeyreğinde bölünme kararı alacağını düşündüğüm kağıt
  • hissesi coştukça çoşandır. balonvari bir şey olmasından hafiften kıllansam da mayış yatar yatmaz ufak bir miktar daha almayı düşünüyorum. şu anki seviyesinde ya da üstünde olsa dahi .... ve tabi ki yatırım tavsiyesi değildir. zaten benden tavsiye alınmaz.
  • 40 ve 41 seviyelerini pas geçip günü 42 üstü kapatmıştır.
  • herkesteki beklenti 30lara dogru bir duzeltme yapacak olmasina ragmen inanilmaz sekilde gunde yuzde beser beser yukseliyor. sirket olarak degeri buyuk arkasinda devlet kaynaklari, aldigi ihaleler ve zaten artik surekli savas modunda olan bir ulke icin bagli oldugu savunma sanayii icin yukselis dogal bir sonuctu. fakat bist ve doviz kurlarina bakinca ortada anormal bir durum var bence. su kodumun varlik fonunun faaliyetlerini gorebilecegimiz bir mekanizma olsaydi daha rahat konusurduk belki ama bu kadar hizli yukselisin bir dususu elbet olacaktir.

edit; demistik. gecmis olsun.
hesabın var mı? giriş yap