• kamer genç'e ananı s..yim, or...pu çocuğu, vb. sevgi sözcükleri söyleyen vekillerini affeden bir partiden, bu çağrıyı yapan arkadaşlarını cezalandırmasını, bu arkadaşın türk yargısı tarafından cezalandırılmasını beklemek açıkça saflıktır.

olm burası %99,99'u müslüman bir ülke, islama inanmıyorum dersen bu hakarettir ama ateistleri yok edelim, alevileri keselim, atatürk gay, falan dersen sıkıntı yok, ifade özgürlüğü bunlar.

ileri demokrasi bu işte, onlara demokrasi, sana ilerisi... ilerle lan bekleme yapma!
  • akp ankara il yönetim kurulu üyesi, aynı zamanda akp tanıtım medya başkan yardımcısı mahmut macit'in "nefret" ihtiva eden çağrısı.

düzenleme:

sözlük'ten bir arkadaşımız rica etti #hepimizateistiz bu hashtag'le tıvitler atılmaya başlanmış. birkaç örneği şurada görmek mümkünmüş.
  • kapıma çarpı koydum bekliyorum.
    erkeksen tek gel
  • yk üyesinin dediği laf aslında "ateist geçinen bu tipler" şeklindedir. ne demek istiyor, tam olarak kimden bahsediyor, ateist geçinen değil de esaslı ateist biri olarak üzerime alınmalı mıyım alınmamalı mıyım bilemedim sözlük.
  • şaşırtmayan başka bir dinci beyanı. gerçek islam bu değil diye ağlamalar başlasın lütfen, izlemesi çok zevkli oluyor.
  • emperyalizm karşıtları yok edilmeli.
    anti-kapitalistler yok edilmeli.
    aleviler yok edilmeli.
    komünistler yok edilmeli.
    eşcinseller yok edilmeli.
    alkollü içecek tüketenler yok edilmeli.
    çocuk tacizini reddedenler yok edilmeli.
    sokak hayvanları yok edilmeli.
    agnostikler yok edilmeli.
    ateistler yok edilmeli.
    .
    .
    .

bu liste uzayıp gider artık 11 yıldır türlü tuhaflıklara tanık olan ülkemde. çünkü basireti bağlanmış bir halk, tüm iradesini fanatizme teslim etmiş durumda. şimdilik sadece gülünüp geçilecek bir iktidar beyanıdır bu. ama, yatılan aymazlık uykusundan uyanmak için bir çalar saat vazife de görür bu cümle. çünkü kendinden olmayana alenen analı avratlı küfreden bir bakanın halktan özür dilemeye dahi gerek duymadığı bir pervasızlığın göbeğinde sıra size geldiğinde şaşırmayınız.
  • "nefret suçu", "şiddete teşvik" gibi kapsamlarda değerlendirilebilecek ifade.

şimdi söz bülent arınç, cemil çiçek, bekir bozdağ ve mehmet ali şahin dörtlüsünden birinde. bu sözün tersi söylenseydi ortalığı ayağa kaldırırlar, savcılarını göreve davet ederlerdi.
  • yok etme tarzına göre destekleyebileceğim önerme.
    tüm ateistleri toplayıp, bahamalar'a falan gönderseler, bence mükemmel olur. devlet, bizi bir adaya gönderse, biz orda yaşayıp gitsek.

tabii, bundan10 yıl sonra nasıl bir ortam olur bilemem. nacizane fikrim, türkiye'deki sığ yobazlar birbirlerini keserken, biz ateistland'da komün hayatımzla çığır açardık.
hesabın var mı? giriş yap