şükela:  tümü | bugün soru sor
 • özellikle garanti bankası atm'sini mesken tutan orospu çocuklarıdır. bu orospu çocukları hep mi benim önümde olur denk gelir bilemiyorum ama atm'de ki tüm tuşlara basarak kartı geri alıp tekrar takarak yaklaşık yarım saat işlem yapan arkasında ki vatandaşa aldırmadan sigarasını püfleten daha sonra para dahi almayıp siktirip giden orospu çocuklarıdır.
 • tam arkasında beklerken "ohooo, diğer atm'lerdeki herkesler paralarını çoktan yatırdı gitti, bir biz kaldık" denilip, ensesine 1 (bir) adet şaplak atmak gerekir.
 • genellikle borsa ve fon islemlerini yapan cocuklardir.
 • bunun bir de banka da yarım saat sıra numarası alamayan versiyonları vardır. tadından yinmez

  edit: kötülenince hepsi hızlandı
 • genellikle atm sırasında önümdeki ve muhtemelen yaşı 40ın üzerindeki insan evladıdır. her seferinde duyabileceği yükseklikteki seste "borsa oynuyor sanırım." yorumunu yaparım. bir gün dayak yiyeceğim sırf bu yüzden ama hadi bakalım...
 • alihan tokadını hak etmiştir.
 • bilgisayarla yapılamayan tek işlem olan para çekmeyi işkence haline getiren insanlardır. lan siktir git ne yapıyorsan internet üzerinden yap. bir de bunlara "haydi bitir artık şu işini" benzeri cümle kurarsanız dönüp "biz de sıra bekledik" gibi saçma sapan bir savunmaya geçiyorlar. sanki sıraya orada çadır kurmak için girdi it.
 • atm'den mail bakmaya ve facebook'a girmeye çalışan adam da olabilir. bir keresinde bana da denk gelmişti, hem acil işim var hem de feci şekilde işemem gereken bir anda tam önümdeydi bu göt lalesi. 2-3 dakika oldu, hani normale yakın bir olay diye ses etmedim. ancak arkada biriken insanlar ve hepsinin birden hafifçe söylenmeye başlaması, bir babayiğitin tüm bu sözlerden gazı alıp adama artistik yapması gerekmektedir. neticede takribi olarak 8 dakika süren bu hadiselerden sonra artık ağzımdan işeme raddesine gelen ben, adama bir şey söylemek zorunda kaldım.

  -pardon biraz çabuk olabilir misiniz?
  +pardon ama burada zaman sınırı mı var?
  -yok hayır fakat birçok insan birikti arkada. işleminiz biraz uzun sürdü.
  +sizi ilgilendirmez.
  -hayır yeni bir icat geliştiriyorsanız seve seve bekleyelim. bu süre zarfında işleminiz bittiğinde "hem 50 lira hesabımdan çektim, hem de aynı zamanda iphone 5'i icat ettim !" derseniz bunu metanetle karşılarız.
  +ya o kadar olmadı ki alt tarafı 10 dakika oldu...

  savunmaya bak. be pezevenk 10 dakikaya ne yapıyorsun? para çekme, borç yatırma vs işlemleri taş çatlasın 3 dakika sürer. o buluş hadisesine ses etmediğine göre muhtemelen bir icat üzerinde çalışıyordu. ya da atm'nin bugını buldu, xhamster'a falan girdi ordan. porno izleyip 31 çekiyordu. ben başka ihtimal veremedim. atm fantazisi de olabilir, atm'yi sikiyor da olabilir. böyle adamlara akıl sır erdirilmez. bu ülkede her saniye bir fıkra karakterine rastlamak mümkün maalesef.
 • bir kartı sokar, orada en az 10 dk işlem yapar. heh tam sıra bana geliyor dersin, ikinci bir kartı sokar bir 10 dk daha onunla oyalanır. arkadaki sıra uzar gider ama sikinde bile değildir. üçüncü kartı taktığı anda hassikee.. diye duyabileceği yükseklikte küfür edilir ve söylene söylene olay mahallinden uzaklaşılır.