• özellikle garanti bankası atm'sini mesken tutan orospu çocuklarıdır. bu orospu çocukları hep mi benim önümde olur denk gelir bilemiyorum ama atm'de ki tüm tuşlara basarak kartı geri alıp tekrar takarak yaklaşık yarım saat işlem yapan arkasında ki vatandaşa aldırmadan sigarasını püfleten daha sonra para dahi almayıp siktirip giden orospu çocuklarıdır.
  • tam arkasında beklerken "ohooo, diğer atm'lerdeki herkesler paralarını çoktan yatırdı gitti, bir biz kaldık" denilip, ensesine 1 (bir) adet şaplak atmak gerekir.
  • genellikle borsa ve fon islemlerini yapan cocuklardir.
  • bunun bir de banka da yarım saat sıra numarası alamayan versiyonları vardır. tadından yinmez

edit: kötülenince hepsi hızlandı
  • genellikle atm sırasında önümdeki ve muhtemelen yaşı 40ın üzerindeki insan evladıdır. her seferinde duyabileceği yükseklikteki seste "borsa oynuyor sanırım." yorumunu yaparım. bir gün dayak yiyeceğim sırf bu yüzden ama hadi bakalım...
  • alihan tokadını hak etmiştir.
  • bilgisayarla yapılamayan tek işlem olan para çekmeyi işkence haline getiren insanlardır. lan siktir git ne yapıyorsan internet üzerinden yap. bir de bunlara "haydi bitir artık şu işini" benzeri cümle kurarsanız dönüp "biz de sıra bekledik" gibi saçma sapan bir savunmaya geçiyorlar. sanki sıraya orada çadır kurmak için girdi it.
  • bir kartı sokar, orada en az 10 dk işlem yapar. heh tam sıra bana geliyor dersin, ikinci bir kartı sokar bir 10 dk daha onunla oyalanır. arkadaki sıra uzar gider ama sikinde bile değildir. üçüncü kartı taktığı anda hassikee.. diye duyabileceği yükseklikte küfür edilir ve söylene söylene olay mahallinden uzaklaşılır.
  • iki kisi bekliyorsak ben potansiyel maktulun arkasinda yuksek sesle hapsiriyor taklidi yaparim. yanimdaki arkadasim ensesine yemyesil balgami basar. yaygara arkasini donene kadar olur.

onun kisisel temizligi bitene kadar biz parayi cekeriz. (bkz: temizlik imandan gelir)

(bkz: win win)

ps: biz cok pis insanlariz.
hesabın var mı? giriş yap