• (bkz: rastgele)

bir defa daha sözlükteki sazan nüfüsunu gözler önüne seren bir başlık olmuş. bu başlığı açan kişi ile 1.603 tl'yle krallar gibi yaşamanın mümkün olması başlığını açan yazar aynı. adam iyi troll atıyor hatta verdiğim bakınızın nedeni de buydu*. ciddi ciddi analiz kasanlar mı dersin, adama saydıranlar mı dersin, neler neler var.
  • ayda 300 lira biriktirerek lamborghini almak isteyenler ilk 100 bini biriktirsinler söz veriyorum gerisini ben tamamlayacağım. sözümü tutmazsam mahkemeye verin.
  • mümkün olmayandır.
    40 yıl sonra o parayla clio symbol alırsın. zaten lambo çok yakar, symbolün parçası ucuz. hadi yine iyisiniz asgariler ehe ehe
  • türkiye'de asgari ücretle çalışan biriyseniz lamborghini'nin dile gelip sizi satın alması daha olasıdır.
  • ne olmuş yani büyük adam olamadıksa
    hayallerimizi satmadık ya
  • 40 yıl boyunca euro/tl paritesinin hiç değişmeden 5 lirada kalacağını düşünerek yapılan hesap. tabii lamborghini'nin de 400 bin avroda kalacağından da emin olmalı.

canım benim, aynı hesabı geçen ay yapsaydın keşke; eur/tl 4,70tl'ken 40 yıl yerine 39 yıl 10 ayda lamborghini sahibi olurdun, hem de üstüne 100 bin lira daha bulmakla uğraşmadan. neyse artık o gemi kaçtı, sen sen ol gelecek ay aynı hesabı yapma.

not: başlığı açan arkadaşın dalga geçtiğini ben de biliyorum ama başlığı okuyan herkes bunu bilmiyor olabilir, "oha hakkaten lan?" diye sevinenleri üzen ben olayım istedim eheh.
  • matematik bilmeyen insan isidir
  • başlığı açan suser bir entrysinde 12.5 yıl kırtasiyeci olarak çalışmış, burada 7.5 yıl pideci diyor,bir başkasında da 3 yıldır bilmem ne işi diyor. hep de gariban aminiyum.

lan oğlum madem fantazi yapacan bari az yüksek tut olayları.

nasıl bir trollse artık, sol memesi düşesice.
  • 300 tl lik piyango alsa ihtimal daha yüksek olur, zira ötekisi daha imkansız.
hesabın var mı? giriş yap