• "where where where
    where are you
    how how how
    how are you
    www com tr"

şeklinde akıp giden bir şarkıya sahip insan. ekşi sözlük yazarı değilse kesin krodur, öyledir yani... hanım etiket tabancamı getir!
  • sabahıma renk katan sanatçı.
    allah razı olsun.
  • (bkz: ayhan aydın)
  • az önce izlediğim klibi sayesinde tanıdığım, koyunlarla ve tavuklarla akapella olarak şarkı söylemeyi becermiş, "bu adam kimi nasıl ikna etmiş de kaset ve klip yapmış" diye düşünürken kafamı vuracak uyğun bir duvar aradığım şahıs. bu adamlar da bu işten para kazanıyor da biz çulsuz geziyorsak gerçekten yuh olsun bize
  • can can can can güzel can,
    sevimlisin her zaman.
    çok acele yürüme,
    yorulmasın bu çoban...

''brrrşşş...meee..seveyim seni heheee
    helee helee..gıtgıtgıt....gigiik gigiik...he hee...ho hoooo..''

şeklinde anlamlı bir sarki yapmiş ve ona klip çekmiş olan kişi.klip enteresandır.klibin bir bölümünde bir inek henüz yeni doğurdugu bir buzağıyı yalamaktadir.bizimle aydin bey mi dalga geçer,yoksa parçanın ikinci kısmında fonda duyulan zurnacı mı belli değildir.
  • ünlü taklidi yapan insanların flaş tv'de bir gemiye tıkılıp gezmeini konu alan bir programda teknede bir böcek görüp şöyle dedi:
    - bi de diyorsunuz ki uydulara yardım yok! bak deövlet bu arhadaşı uyduları geliştirelim sempozyumuna takılsın diye göndertti. yeheherehi

ya peki şimdi bu arkadaşa ne diyelim? nerden başlayalım? uydulara yardım yok diyen kimmiş diye soralım mı, kafasında kurduğu espri geliştirme sürecini düşünüp hayıflanalım mı? o bahsettiğin neyin sempozyumu ulan diye cevabını merak etmediğimiz bir soru mu gelsin aklımıza?
    soylenecek çok şeyim var ve hiçbir şeyim yok aydın'a.

not: ayrıca "bu şarkın güzelmiş, biz buna klip yapalım sen de koyun kovala," diyen prodüktöre de şilt yaptırmak istiyorum.
  • (bkz: aydin ayaydin)
  • iş bankası eski yönetim kurulu üyelerinden..
  • 15 temmuz 2005 tarihinde flash tv'de koyun intiharları hakkındaki bir programa konuk olup, koyunların saflığından keçilerinse kurnazlığından dem vurmuş olan eşsiz sanatçı.
  • kuzuların sesi meeee diye de bir şarkı yapmıştır. neden bilinmez.
    klibine şu sayfadan ulaşılabilir, ulaşılmalı;
    http://www.cihanesen.net/erit.htm
hesabın var mı? giriş yap