• fikirlere kapalı bir eşcinsel sözlüğü. dark bear'ın buyruğundan çıkıp başka şeyleri savunmaya başladığınızda ötekileştiriliyorsunuz. bundan daha tezatı siyonist bir hitler olurdu herhalde.
  • yöneticisi tarafından, yazarlarına hakaret edilen sitedir girilen entryler ile. eksi oyların hesabını mesaj ile sorarlar. yöneticisi farklı bir fikre saygı duymaktan ziyade güzelce hakaret eder.
  • 3-5 adet eksi alınca, "ay sen beni seri eksiledin" diyen yöneticiye sahiptir. daha sonra nickaltı girerek bu yönetici dalga geçer ve sözlükten uçurur. edilen hakaretler de cabasıdır. sırf 3-5 adet eksi aldı diye bütün gece münakaşaya girer ve laf ebeliği yapar. canım benim.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  • bu gün tanıştığım lgbt sözlüğü. bu gün üye olup çaylak entry'lerimi girdim zönk diye yazar oluverdim. sıcacık karşılamalar ve ayı sözlük e destek kampanyası başlığı altında yazılanları okuduktan sonra "laaan ben bu sözlüğe nasıl olsam da destek olsam" diye bağırma isteği uyandırmıştır. sıcacık samimi ve dobra bir sözlük.
  • çok yavaş bir site.
  • başlıca girilen entriler:

bal(34)
    avcılardan korunma yolları(89)
    pirelerden korunma yolları(100)
    ayı ini nasıl kurulur(64)
    ayı itiraf(78)

her halde böyle bir şeydir ne bileyim.
  • çoğunluğunu eşcinsellerin oluşturduğu en aktif sözlüktür.
  • kasim ayi interaktif sozlukler siralamasinda bir onceki aydan 11 sira yukari tirmanarak 7.'lige yukselmis sozluk.
    http://www.sosyalmedyahaber.com/…m-2012-siralamasi/
    vay ayı vay.
  • artik yavas yavas internet ortaminda sadece bear'larin degil cogu farkli yonelimlerin de ugrak noktasi olmaya baslamis sozluk. bunun sebebi hem uzun suredir varolan turkce tabanli sanal ortam eksikligi, hem de sozlugun sicak ortami gibi gozukuyor.
  • kadın düşmanı, ahlakçı, homofobik, transfobik ve orospufobik bir sözlük.

yöneticisi çok entry girdiği için tacizcileri korur, taciz mağdurlarına beden ayıplama yapar. "nereni taciz edecek bu adam senin" diye. tacize uğradığını söyleyen yazarın arkasından "orospu" kelimesi bir hakaret olarak kullanılır ve nasılsa sözlükte kimseyi rahatsız etmez.
hesabın var mı? giriş yap