• yerde bozuk para falan vardır inşallah rte önünde eğilmemiştir
  • ben artık eğildiğine bile şükrediyorum hazır eğilmişken birde ehüm ühüm....
  • buradaki tek yanlışlık ters tarafa eğilmiş olması. aksi yönde eğilseydi daha anlamlı olurdu. zira yargının durumu o yönde.
  • (bkz: her majesty)
    (bkz: ingiltere'de kraliçelik var)

ve en guzeli de şu:

kııııraaaliçe tay.....
  • ''adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunamaz.''
    mustafa kemal atatürk
  • partiye oy verenler adına 'padişahım sen çok yaşa' eğilmesidir o. abartmayın canım.
  • sanıyorum ki yöneticilerin önünde iki seçenek var:

1- güçlü olduğunuz için adil(!)sinizdir.

2- adil olduğunuz için güçlüsünüzdür.

öyle sanıyorum ki tarihteki bir çok kumandan/yönetici 1. kategoridedir. (bu olay da bunun en iyi örneği) ve ekseriyetle silinip gitmişlerdir.

2. kategori'de yer alanlar ise tarihe isimlerini yazdırmışlardır. bundandır ki biz süleyman'a kanuni derken, avrupalı'lar muhteşem dedi. güç
    ve adalet anlayışının tezahürü tam olarak bu.
  • gayet normal bir olay artık tüm kurumlar ister resmi ister gayri resmi başkana bağlı gönülden bağlı hemde. yargı bağımsızlığı falan artık bu ülkede hikaye ne bağımsız yargı ne tarafsız medya ne fikir özgürlüğü akp nin istemediği onların aleyhinde hiç bir düşünce hiç bir kurum hiç bir fikir var olamaz. bakın bu adam bu hareketi kemal kılıçdaroğlu önünde yapsa 1 saat içinde tüm medyada linç edilirdi. bakın izmir de sel olur beceriksiz chp belediyesi diye yayın yapılır istanbulda sel olur yüzyılın afeti diye yayın yapılır. ulan her yere tüm kurumlara sızan fetö akp ye hiç sızamamış gördünüz mü sayın vekillerim ne kadar dirayetli ve dik durmuş hiç biri teslim olmamış hiç biri biyad etmemiş fetö köpeğine daha neler neler o yüzden bu görüntüleri ayıplamayın artık. senin dayının halasının çocuğu fetöcü diye işinden atılan adamlar varken bu ülkede darbenin planlayıcılarından birinin abisi danışman oldu bugün bu ülkede bu ne demek siz ne derseniz deyin ben yaparım ben ne dersem o olurun gösterisidir. 30 ağustos zafer bayramı kutlanıyor tüm kutlamalarda 15 temmuzdan bahsediliyor arkadaş 15 temmuzu yaşadık ama siz yaşattınız bu adamların bu kadar güçlenmesini siz sağladınız siz kadrolaştırdınız sakın 15 temmuzu kurtuluş savaşına benzetmeyin ona denk tutmayın
hesabın var mı? giriş yap