• babala tv'nin son yayınında "hayatımda akp'nin kapısından geçmedim" diyerek duyar kasan aktrollün kirli çamaşırlarının ortaya dökülmesi olayıdır. aktrollün adı umut nimet ataş.

link

ünsal ünlü'nün dediği gibi: "bir siyasal islamcı sizi asla şaşırtmaz. her kabın şeklini alır."
  • cebinde bok taşıyıp köpek yavrusuna bile iftira atabilecek kadar alçalan güruhun bir üyesinin ortaya çıkması durumudur.

nasıl bu kadar rezil olabiliyorlar anlamak mümkün değil. utanmaz arlanmazlar.
  • aman içeride herkes chp'li diyenler utanır mi bilmem*
    zaten burada başlıklarda da bol bol görünen trolldür. akp'li olmadığı cümlesi ile başlar.
    edit:elinde iphone, starbucks da kahve zıkkımlayarak ekonomi çok kötü demekle olmuyor demiş. soru sorarken elleri titreyen, cevaplar karşısında yüzü kızaran bu arkadaş demagojinin, ezbere jargonun da kralını yapmıştır.
  • yalan ve iftirada sınır tanımayan aktrollerden birinin ifşalanmasıdır.
  • bu a.k. partisine oy vermenin utanılacak bir şey olduğunun farkında olan bir trollün ifşa olması durumu.
  • videoda da baya inandırıcı duruyor aslında helal olsun.
  • beş vakit namaz arasında bol bol iftira ve yalan üreten farettinin elemanlarından birinin ortaya çıkarılmasıdır.
  • bunlardaki bu yüzsüzlüğe bazen gerçekten hayret ediyorum.

bi de bu yaptıkları sahtekarlıklara rağmen yine de mutlu olmuyorlar. bunların ciğerini bilmesen chp gerçekten zulmediyor falan zannedersin. biri can güvenliğimden endişe ediyorum der sabote eder, biri alenen yalan söyler. biri gider "chp gençlik kolları basmış salonu" diye tweet atar. zaten montaj konusuna hiç girmiyorum. yalanın bini bir para. nedir arkadaş sizden çektiğimiz?

kılıçdaroğlu'nun yaşadığı şeylerin çeyreğini yaşasalar kendilerini yerden yere vuracaklar demek ki.
  • yalan bu heriflerinin hayatinin en olagan parcasi olmus artik. herifler resmen bir karakteri yasiyorlar.

bir de bu suleyman fotograf cektirmekten kalan zamanlarinda ne yapiyor acaba? herifin ulkede akp ile cikar iliskisi icinde olan herkesle fotografi var.
  • demek ki bacadan girmiş..

yahu arakadaş hiç mi yalan söylemeyen çıkmaz sizden?
hesabın var mı? giriş yap